Autopůjčovna Ottawa

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ottawa

Najděte levné autopůjčovny v Ottawa vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ottawa. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ottawa

Autopůjčovna Ottawa
Půjčovna aut Ottawa

Ottawa je hlavním městem Kanady, se nachází v provincii Ontario. Samotné město má populaci 883.000, zatímco metropolitní oblast žije jen něco málo přes milion (2011). Hlavní město se nachází na Ottawa řeky ve východním Ontariu, a několik mostů připojit se sousedními Hull, Québec.

Ottawská historie sahá až do roku 1826, a kapitál funkci je má od roku 1867, kdy Kanadase stala státem.

Ottawa se vyznačuje tím, že je v zemi administrativní centrum – a také důležité univerzita. Od té doby 1920 dochází neustále a rozsáhlé rekonstrukce centra města. Ottawa je proto považován za krásné a čisté město, s řadou zelených ploch v podobě prostorných, krásné parky a chodníky.

V Ottawě, tam jsou také velké množství muzeí a národních kulturních institucí. Mezi ně patří National Arts Centre (divadlo, opera a koncertní sál) a Muzeum umění „National Gallery of Kanada.“ Také působivé historické muzeum „Musée des Canadien civilizací“, návštěva, i když je to geograficky nachází v „Twin City“ Hull. „Canadian War Museum“ je také jedním z nejpopulárnějších destinací. To je Kanada je národní muzeum vojenské historie.

Ottawa je nejslavnější památkou je budova parlamentu s mírové Tower, která se nachází na 8 km dlouhé Rideau kanálu. V kanálu použití v zimě kluziště, což je oblíbené rekreační oblasti. Rideau kanál a řeka Oiiawa připojí Ottawy k Kingstonu města Lake Ontario.Kanál byl otevřen již v roce 1832, a od roku 2007 to bylo na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Nejbližší letiště je Ottawa Macdonald-Cartier International Airport, který se nachází 15 mil jižně od centra města.