Autopůjčovna Edmonton

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Edmonton

Najděte levné autopůjčovny v Edmonton vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Edmonton. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Edmonton

Autopůjčovna Edmonton
Půjčovna aut Edmonton

Edmonton je hlavní město kanadské provincie Alberta. Domov pro 812.201 lidí v Edmontonu (2011). Je to druhé největší město v provincii po Calgary.

Edmonton je hlavní ekonomické centrum v Kanadě, a má významný ropný a plynárenský průmysl.Je také důležité, sídlem odvětví technologií. Nákupní možnosti jsou dobré na West Edmonton Mall, největší nákupní středisko v Severní Americe a jeden z největších na světě. Město je noční život s bary, restauracemi a hospodami jsou soustředěny v oblasti zvané Whyte Avenue skládající se z několika rušných ulicích.

Edmonton je známý jako atraktivní festival, zejména rušné letní měsíce, včetně populární lidové Folk hudební festival Edmonton hudebního festivalu.

Edmonton nabízí celou řadu muzeí různé velikosti a typu. Největším z nich je Royal Alberta muzeum, které má asi deset milionů položek v jeho sbírce. TELUS World of Science je muzeum a výzkumné komplex, který nabízí pět galerie pro dočasné exponáty, divadelní IMAX, planetárium a hvězdárna. Art Gallery of Alberta, dříve Edmonton Art Gallery, největší galerie v městě se sbírkou více než 5000 uměleckých děl.

Tam jsou dvě letiště ve městě Edmonton, Edmonton City Centre (Blatchford Field) Airport a Edmonton International Airport. Druhý z nich je umístěn 26 km jihozápadně Edmonton je největší a jeden z nejlepších letištích v Kanadě.