Autopůjčovna Banff

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Banff

Najděte levné autopůjčovny v Banff vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Banff. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Banff

Autopůjčovna Banff
Půjčovna aut Banff

Banff se nachází 130 km západně od Calgary v národním parku Banff v Albertě. Banff je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi hory. Obec má 7584 obyvatel (2011) a urbanizace je velmi řízen a omezen na Banff se nachází v národním parku.

Banff je jedním z Kanadyz nejnavštěvovanějších turistických destinací, protože v horách, kanadských Skalistých moutains, a má širokou škálu outdoorových aktivit v létě iv zimě. Růst města v posledních letech vedlo k obavám, mezi některými ekologů, kteří se obávají, že dojde k poškození parku.

Za to, že takový malý místo, tam je mnoho hotelů, restaurací a rušného nočního života v sezoně. Je to krátká vzdálenost do Lake Louise a Kanaskis County, takže Banff navíc atraktivní. Jeden by neměl nechat ujít fascinující pohádkové komíny zvané Hoodoos v národním parku Banff.

Nejoblíbenější hory poblíž Mount Rundle (2949 m), Cascade Mountain (2998 m) a Mount Norquay (2134 m), který je známý pro své velké lyžování a příležitosti pro horská kola. Jeden může mít gondola na vrchol hory Sulphur (2281), který je dobrým výchozím bodem pro návštěvu mnoha horkých pramenů.

Banff má slavnou světovou televizní festival, Banff Mountain Film Festival a Banff Music Festival. Město je výchozím bodem pro 4417 km dlouhé Velké Bike Divide Mountain Route, končí v Novém Mexikuv USA.

Nejbližší letiště je Calgary International Airport, což je asi 150 km daleko.