Autopůjčovna Long Beach

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Long Beach

Najděte levné autopůjčovny v Long Beach vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Long Beach. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Long Beach

Autopůjčovna Long Beach
Půjčovna aut Long Beach

Long Beach se nachází na San Pedro Bay ve státě Kalifornie, konkrétně 30 km jižně od Los Angeles.Město má cca. 470.000 obyvatel (2010). Long Beach má společnou port s Los Angeles, přes kanál spojení „Cerritos Channel“.

Kromě této Long Beach má nějakou výrobní – stejně jako vojenské přítomnosti s oběma loďstva přístavu a letecké základny – to je v první řadě cestovní ruch je město ekonomickým tygrem.

Největším lákadlem je úžasná, plná 13-mile plavat pláž. Mezi další zajímavosti patří loď „Queen Mary“, který fungovat jako námořní muzeum. „Walter Pyramid“, ve tvaru pyramidy gymnasium pro basketbal a volejbal, je město je nejvíce unikátní stavba – a oblíbenou turistickou destinací.

Long Beach je také místem několika významných událostí – včetně roční Long Beach Blues Festival a závod Long Beach Grand Prix.

Nejbližší letiště je místní Long Beach Airport, který se nachází 6 km severovýchodně od centra města. V opačném případě, Los Angeles International Airport jen 34 mil severozápadně od Long Beach.