Autopůjčovna Tampa

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tampa

Najděte levné autopůjčovny v Tampa vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tampa. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tampa

Autopůjčovna Tampa
Půjčovna aut Tampa

Tampa se nachází na Bay Tampa Bay na Mexickém zálivu, v americkém státě Florida. Počet obyvatel města se pohybuje kolem 340.000 (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci téměř 2,8 milionu.

Tampa je hlavní obchodní centrum a průmyslové město – ale pravděpodobně spojeno především s komplexní cestovní ruch v oblasti.

Španělé dobyli oblast již v 1500s, ale to nebylo až do poloviny roku 1800 Tampa rostly jako město. Růst však nečekal něco, ale po 2 Druhá světová válka město do impozantní období expanze.

Tampa má řadu zajímavých atrakcí nabídnout, včetně Ybor City – a městské části, které byly za srdce města rozsáhlé doutníků produkce, ale který dnes má živý noční život s mnoha bary a kluby. Oblast je autenticita je chráněno starých doutníků továren jsou stále tam. Více upscale noční život jsou v Channelside, které spisovatel Několik restaurací.

Navíc, tam je také mnoho skvělých dobrodružství pro rodiny s dětmi v Tampě. To platí v první řadě zábavní park „Busch Gardens“, který se zaměřuje na Afriku. Zde si můžete jak vychutnat celou řadu afrických zvířat a použijte jednu nebo více z parku mnoho horských drah. Nedaleko, Adventure Island, obří vodní park.

Tampa nejslavnější promenáda je 7 km dlouhá chodníku Bayshore Boulevard, kde názory jsou báječné. To bude na světě nejdelší souvislý chodník.

Jinak Tampa známý pirát festival „Gasparilla Festival“, který se konal každý rok v lednu. Pak tam jsou davy lidí, s lodí průvody jako hlavní atrakci.

Nejbližší letiště je Tampa International Airport, který se nachází 11 km západně od centra města.