Autopůjčovna Miami

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Miami

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Miami od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Miami přes nás.

Miami průvodce

Půjčovna aut Miami
Miami půjčovna aut

Miami se nachází na jihovýchodním pobřeží Floridy v Atlantském oceánu, konkrétně v jižní části takzvaného „Zlatého pobřeží“ („Gold Coast“). Město má 409.000 obyvatel (2020), zatímco metropolitní oblast má populaci 5,5 milionu.

Miami je největší metropolitní oblast na Floridě a důležitým turistickým centrem , které přijímá až 10 milionů návštěvníků ročně. Je to také jedno z nejdůležitějších přístavních měst spojených států – a Miami je výchozím bodem pro dopravu výletních lodí na Karibském moři.

Město je průmyslovým centrem a je lídrem v oblasti financí, obchodu, kultury, médií, zábavy, umění a mezinárodního obchodu.

Atrakcí

Hlavní drawcard pro turisty je Miami Beach – což je jeden z nejznámějších amerických přímořských letovisek. Miami Beach se nachází 5 km severovýchodně od centra města, kde jsou široké a příjemné pláže, stejně jako pobřežní promenáda – kde se vedle sebe nacházejí luxusní hotely, restaurace a noční kluby.

Miami má také řadu divadel, muzeí, opery, parků a hudebních míst a hlavní turistickou atrakcí pro celou rodinu je „Miami Seaquarium“ – akvárium, kde můžete také sledovat delfíní show. V Miami je také řada uměleckých muzeí. Kromě toho má město zoologické a botanické zahrady.

Miami Beach – jeden z nejznámějších přímořských letovisek ve Spojených státech.

Prozkoumejte Miami s pronájmem vozu

Miami se připojuje k Fort Lauderdale– a naše doporučené sousední jízdní trasy jsou stejně důležité jako ty, které si můžete přečíst zde. Pokud vás zajímají místa a památky jako Key West, Everglades, Disneyworld, Kennedy Space Center a oceánografie, přečtěte si o tom prosím v našem průvodci fort Lauderdale. Zde jsou některé další vzrušující jízdní trasy, které jsou také populární v této části Floridy.

Pokud jste láska k potápění, zamiřte do národního parku Biscayne.

Národní park Biscayne – Nejlepší potápěčská oblast ve Spojených státech

Tento národní park se nachází jižně od Miami a skládá se téměř výhradně z oceánů. Až 95% vyhrazené oblasti se nachází u pobřeží. Biscayne je také název zálivu, který tvoří park. Zde najdete to, co mnozí věří, že je nejlepší oblast pro potápění a šnorchlování ve Spojených státech. Uvnitř zálivu jsou korálové útesy, které přitahují ryby a další mořské živočichy, včetně amerického kapustňáka (mořská kráva), mořské želvy,aligátory a americké krokodýly. Pokud chcete zažít tento přírodní klenot, je nejlepší jet do jednoho z táborů nebo turistických center. Většina z nich organizuje výlety lodí s průvodcem,výlety na kajaku, pronajímají si potápěčské vybavení a několik z nich má vybavení pro ubytování.

  • Od Miami k Homestead Bayfront Park v národním parku Biscayne, je to asi 40 mil. Doba jízdy při běžném provozu je přibližně 45 minut.
Je to luxusní život, který je středem pozornosti Palm Beach.

Palm Beach – Miliardáři ‚Resort

Palm Beach je ostrov, který se nachází mimo pevninu a který můžete dosáhnout přes mosty, které odjíždějí ze sousedního města West Palm Beach. Místo je tradičně považováno za exkluzivní místo pobytu pro celebrity a bohaté lidi. Zde je mnoho velkých a působivých domů, luxusních hotelů, historických budova v neposlední řadě krásné pláže, která se táhne od konce ke konci na podlouhlém ostrově. Kromě plavání a opalování, je to luxusní život, který je středem Palm Beach. Restaurace jsou dobré, nákupní exkluzivní a atmosféra docela relaxační. Tam jsou pěkné parky zde, golfová hřiště ve velmi dobrém stavu, a mnoho aktivit pro ty, kteří chtějí prozkoumat moře venku.

  • Z centra Miami do Palm Beach je to asi 115 kilometrů. Projedete souvislá města celou cestu, a strávit asi 1 hodinu a 10 minut.
Pokud budete mít štěstí při potápění, můžete zažít jeskyni – jednu z nejmenších mořských želv na světě.

Key Largo – Potápěčský ráj poblíž Miami

Klíčové largo je první velký ostrov, na který se dostanete, když opustíte pevninu na cestě do Key West. To je jedno z nejlepších míst na Floridě pro ty, kteří rádi plavou, šnorchlují a potápějí se, dívají se na mořské tvory, plavou s delfínya užívají si nekonečných a krásných pláží. Kromě ryb a dalších volně žijících živočichů jsou zde korálové útesy,zničené lodě, sochy a další pozoruhodné, aby se podívaly na mořské dno u Key Largo. To je také oblast, odkud se můžete vydat na výlet lodí, také pokud chcete vyzkoušet své štěstí rybaření. Ryby a mořské plody jsou samozřejmě centrální pro restaurace v Key Largo. Zde najdete bohatý výběr dobrých restaurací s vynikajícími jídly založenými na čerstvých surovinách.

  • Z Miami do Key Largo je to asi 110 kilometrů. Doba jízdy bude přibližně 1 hodina a 15 minut.

St. Augustine – trochu starověké Evropy

St. Augustine je nejstarší evropská osada na americké pevnině. Zde přišel španělský admirál Pedro Menendez de Aviles v roce 1565, a založil to, co se stalo hlavním městem španělské části Floridy. Později se toto město také řídilo anglickou vládou, než se Florida stala součástí Spojených států. Historické budovy města jsou proto z obou evropských epoch. Hlavním lákadlem je pevnost z roku 1670,castillo de San Marcos. V St. Augustin můžete také navštívit fontánu mládí, Fontánu mládí Ponce de Leona, procházet se v malých ulicích, které se od 17.

  • Je to asi 305 mil od Miami do St. Augustine. Jízda bez zastavení bude trvat přibližně 4 hodiny a 30 minut.
  • Minete mnoho dalších zajímavých míst na silnici, jako je West Palm Beach, Orlando a Daytona Beach.
St. Augustine je nejstarší evropská osada na americké pevnině.
Z jedné z ulic West Palm Beach.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Když se chystáte zaparkovat v centru Miami, to je obvykle nejlepší, aby pronájem auta v hlídané garáži. Ty najdete velmi mnoho, ale vezměte prosím na vědomí, že ceny se mohou značně lišit. Největší hotely jsou také dobrou volbou. Většina z nich má hlídané parkovací místa a jsou otevřena pro lidi, kteří v hotelu nezůstávají.

Tam je hodně automobilové dopravy v Miami, jak byste očekávali ve většině amerických měst. Během dopravní špičky je samozřejmě nejtěžší se tam dostat, zejména na dálnicích, které jdou dovnitř a ven z centra města. Obecně řečeno, měli byste věnovat větší pozornost při jízdě autem na amerických silnicích, než byste mohli být zvyklí. Ve Spojených státech dochází k dopravním nehodám poněkud častěji než v mnoha evropských zemích a Florida je na vrcholu statistiky zranění.

Letiště

Miami International Airport je jedním ze dvou hlavních letišť v této části Floridy. Druhým je mezinárodní letiště Fort Lauderdale-Hollywooda místo, kam přijedete, zcela závisí na tom, kterou leteckou společnost používáte. Obě letiště obsluhují společnosti jako Air France, British Airways a Lufthansa.

Letiště v Miami patří mezi 40 nejrušnějších na světě. To slouží přibližně 46 milionů cestujících ročně, a má obzvláště vysoké množství dopravy jít do Jižní Ameriky a zbytku Spojených států. K dispozici jsou tři hlavní terminály, Severní terminál (modrý), Centrální terminál (žlutý) a Jižní terminál (červený, resp. ).

Autopůjčovny jsou dodávány do toho, co se nazývá MIA Rental Car Center. Centrum se nachází na třetím patře mezi garážemi Dolphin a Flamingo. Pokud používáte válečkové ulice označené „Skyride“, můžete se tam snadno dostat. K dnešnímu dni, tam jsou 15 autopůjčovny se nachází na letišti v Miami. To je prakticky všechny známé mezinárodní hráče (Hertz, Rozpočet, Avis, Sixt, a další), stejně jako některé americké společnosti.

  • Miami International Airport se nachází v samotném městě, a jen pár kilometrů v letecké společnosti od pobřeží. Vzdálenost do centra Miami je asi 14 kilometrů, s dobou jízdy 10 až 15 minut.
Moderní architektura na letišti Miami.