Autopůjčovna Fort Lauderdale

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Fort Lauderdale

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Fort Lauderdale od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta ve Fort Lauderdale přes nás.

Průvodce Fort Lauderdale

Bilutleie Fort Lauderdale
Půjčovna aut Fort Lauderdale

Fort Lauderdale se nachází ve státě Florida na pobřeží Atlantiku – asi 25 mil severně od Miami. Město se nachází v kraji Broward County, a má 165.000 obyvatel (2010).

Fort Lauderdale je důležité přístavní město a mnoho výletních lodí zde kotví. Ekonomika města je založena na cestovním ruchu a Fort Lauderdale přijímá více než 10 milionů návštěvníků ročně.

Město má skvělé pláže podél celého pobřeží. Florida má tropické klima s horkými a vlhkými léty a mírnými, suchými zimami.

Atrakcí

Fort Lauderdale je často nazýván Benátky Spojených států, protože mnoho kanálů a malých jezer města. V centru města se nacházejí mrakodrapy, umělecké galerie, obchody, četné noční kluby, luxusní hotely a zábavní podniky – včetně velké pasáže „The Hollywood Bingo Imperium“.

Fort Lauderdale má také řadu muzeí – včetněMuzea umění– s jednou z největších amerických sbírek moderního umění. Zde můžete také vidět krásné sochy, stejně jako keramickou sbírku od Picassa.

Mezi další turistické atrakce ve společnosti Fort Lauderdale patří: populární muzeum vědy „Museum of Discovery and Science“ – s kinem IMAX, interaktivními výstavami a letovým simulátorem, muzeem automobilů „Fort Lauderdale Antique Car Museum“ a „Stranahan House“ – nejstarším domem ve městě z roku 1901, který je dnes přístupný veřejnosti. Město má oblíbené drive-in kino, stejně jako mnoho parků a rekreačních oblastí.

Lodní taxíky ve Fort Lauderdale.

Prozkoumejte Fort Lauderdale s pronájmem vozu

Mnozí věří, že Spojené státy je nejlépe zkušený autem. Zde jsou silnice obvykle dobré, je snadné sledovat značky, obvykle zjistíte, a infrastruktura kolem silniční sítě je jedinečná. Jídelny, památky, čerpací stanice a takové jsou téměř vždy blízko nebo v blízkosti dobré silnice. Na Floridě, máte hodně na výběr, pokud jde o výlety a zážitky. Níže jsme vybrali některé z nejlepších, aby vyhovovaly, pokud jste ve Fort Lauderdale a Miami.

Key West je známý pro své jedinečné a pastelově zbarvené osídlení.

Key West – Souostroví s Kostkou jako další zastávkou

Key West je nejjižnějším bodem Amerikya snadno se k tomu dostanete prostřednictvím pronájmu auta z Fort Lauderdale. Tato oblast je známá svými jedinečnými a pastelově zbarvenými budovami, historickými památkami,rušným nočním životem, skvělými plážemi a námořní atmosférou. Přesto, mnozí věří, že největší zkušenost spojená s Key West je disk sám. Téměř celý úsek od pevniny běží na úzkých ostrovech, kde máte moře v blízkosti obou stran silnice a přes řadu mostů. Key West sám je to, co skončíte v případě, že jedete ven na vnější většinu ostrovů. Tam můžete navštívit například domy, ve kterých žil prezident Harry Trumana spisovatel Ernest Hemingway, opalovat se, koupat se, jíst dobré jídlo a podílet se na hemžícím se lidovém životě.

  • Je to docela přesné 200 mil mezi Fort Lauderdale a Key West. Bez zastavení vám jízda po dobrých dálnicích zaujme pouze 3 hodiny a 20 minut.
v Everglades můžete zažít více než 30 unikátních a vzácných druhů zvířat.

Everglades – Národní park s jedinečnými přírodními zážitky

Národní park Everglades je největší subtropická oblast ve Spojených státecha snadno se dostanete autem z Fort Lauderdale. Tam můžete vidět více než 30 unikátních a vzácných živočišných druhů– jako je americký krokodýl, Florida panther a kapustně. To se děje se zkušenými průvodcia to jak v lodích, tramvajích, autech, tak pěšky, v závislosti na tom, které dobrodružné centrum a turné si vyberete. Existuje několik takových center, a nejbližší a nejjednodušší, když přijedete z Fort Lauderdale je Shark Valley Návštěvnické centrum.

  • Z Fort Lauderdale do návštěvnického centra Shark Valley v Everglades je to 100 km. Celý úsek běží na dálnici a strávíte asi 1 hodinu a 5 minut pronájem auta.

Disneyworld, Orlando – Čtyři zábavní parky v jednom

Není mnoho věcí, které jsou více americké než Disneyworld v Orlandu. Zábavní park se ve skutečnosti skládá ze čtyř různých zařízení. Jedná se o Magic Kingdom, Disney Animal Kingdom, Disney’s Hollywood Studios a Epcot. Celkově jsou tyto parky rozděleny až na 50 kilometrů čtverečních. Všechny budovy a zážitky jsou extravagantní a přitahují téměř 48 milionů návštěvníků ročně. Mnozí se rozhodnou vzít celý víkend v centru. Můžete zůstat v téměř 50 různých hotelech, z nichž asi 30 je tematicky v známém duchu Disney.

  • Je to asi 200 mil od Fort Lauderdale do Disneyworld v Orlandu, a stejnou vzdálenost, pokud jedete do Epcot Center. Pokud jedete bez zastávky, strávíte přibližně 3 hodiny.
Disney World obsahuje čtyři různé parky.

Floridské oceánografické pobřežní centrum

Florida Oceanographic Coastal Center preferuje dělat výzkum oceánů– ale má také velmi dobré dobrodružné centrum přilehlé. Nachází se na ostrově Hutchinson u Stuarta, města, do kterého snadno jedete autem z Fort Lauderdale. Pobřeží u Floridy má největší druhovou rozmanitost ve Spojených státech, a v tomto centru se dostanete v úzkém kontaktu s mnoha vzrušujících mořských živočichů. To je také dobré místo k zastavení, pokud chcete trochu odpočinout na jedné z nejlepších pláží na Floridě. V blízkosti centra najdete mnoho dobrých hotelů a pláž je jen co by kamenem dohodil.

  • Z Fort Lauderdale do Floridského oceánografického pobřežního centra u Stuarta je to asi 85 mil na dálnici. Při normálním provozu trvá cesta asi 1 hodinu a 20 minut.
Kennedyspace Centre je ideální, pokud máte zájem o cestování vesmírem a mnoho tajemství vesmíru.

Kennedyho vesmírné centrum

Pokud máte zájem o cestování vesmírem a mnoho tajemství vesmíru, Kennedyspace Center je přímo uprostřed vašeho času na Floridě. Vesmírná základna má svůj vlastní návštěvnický komplex, kde se můžete dozvědět a zažít, jak život astronauta zmizí. Tady máš na procházku simulátory demonstrující G-síly, které byste byli vystaveni, pokud jste byli na palubě raketoplánu, můžete zažít, jak NASA předpokládá, že život bude na základně na Marsu, a uvidíte zařízení, ze kterého jsou vypuštěny skutečné vesmírné rakety a raketoplány. Kennedyspace Centre přijímá téměř 1,8 milionu návštěvníků ročně a je považován za jeden z nejlepších památek Na Floridě.

  • Z Fort Lauderdale do vesmírného centra Johna F. Kennedyho, je to 200 mil. Bez zastavení bude cesta trvat asi 2 hodiny a 35 minut.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Není snadné najít parkoviště podél ulic Fort Lauderdale a Miami, ale nechat si zaparkovat auto není těžké. K dispozici jsou parkovací garáže a velká parkovací místa všude, kde auto také stojí poněkud bezpečnější. Vezměte prosím na vědomí, že ceny se mohou značně lišit, a od několika dolarů za dvě hodiny, na více než 10 dolarů za stejné množství času.

Stejně jako ve většině ostatních amerických měst, téměř každý řídí sám, spíše než pomocí veřejných komunikačních prostředků. To zase znamená, že ve Fort Lauderdale může být velký provoz. Pokud se chystáte používat dálnice během dopravní špičky, můžete očekávat dlouhé fronty a také některé horké řidiče. Obecně platí, že byste měli běžet trochu defenzivně ve Spojených státech, a možná zejména na Floridě. Tento stát patří mezi nejvíce dopravních nehod ve Spojených státech. Ve srovnání se statistikami nehod na různých místech na Floridě se ukazuje, že centrum města Fort Lauderdale a Miami je někdy nejhorší.

Transfery z letiště ve Fort Lauderdale

Letiště

Fort Lauderdale-Hollywood International Airport je jedno ze dvou letišť, která obsluhují tuto část Floridy, spolu s mezinárodním letištěm Miami. Fort Lauderdale je velké letiště se čtyřmi terminály, které dohromady odbavují přibližně 37 milionů cestujících ročně.

Všech 14 společností, které nabízejí pronájem auta na letišti, se nachází v samostatném centru vedle terminálu 1. Pokud přistanete na jednom z dalších tří terminálů, budete závislí na kyvadlových autobusech, které jdou do autopůjčovny. Společnosti patří Avis, Hertz, Rozpočet, Sixt a Thrifty, stejně jako několik, že většina lidí zná pouze ze Spojených států.

  • Letiště se nachází asi 7 km od centra Fort Lauderdale a cesta je přibližně 15 minut. Pokud se váš hotel nachází na pláži, musíte očekávat přibližně 10 až 15 minut navíc.