Autopůjčovna Orlando

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Orlando

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Orlando od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Orlando přes nás.

Orlando průvodce

Bilutleie Orlando
Orlando Půjčovna aut

Orlando se nachází v americkém státě Florida,asi 75 mil severovýchodně od Tampy. Samotné město má přibližně 230 000 obyvatel (2010), ale pokud je zahrnuta celá metropolitní oblast, počet obyvatel vzroste na více než 2 miliony.

Orlando historie jako město sahá až do roku 1830. To bylo nejprve známé pod jménem Fort Gatlin, ale později byl pojmenován po americkém důstojníkovi, který byl zabit domorodými Američany zde v roce 1835. Dnešní Orlando je významné průmyslové město– ale je pravděpodobně primárně známé jako výchozí bod pro turisty z celého světa – kteří chtějí s sebou přinést mnoho atrakcí v okolí.

Atrakcí

Orlandovy památky jsou primárně spojeny s řadou velkých zábavních komplexů, které dohromady přitahují více než 40 milionů návštěvníků ročně. Město je proto často nazýváno„Zábavním hlavním městem světa“. Největší z nich je Walt Disney World Resort, který se nachází jihozápadně od centra města – založený v roce 1971. Rozkládá se na celkové ploše 120 km2 a zahrnuje čtyři hlavní zábavní parky, dvě vodní plochy a řadu hotelů a restaurací.

Ve stejné oblasti je také florida pobočka filmové společnosti Universal Studios, stejně jako Sea World – řetězec mořských zábavních parků, který má také pobočky v San Antoniu a San Diegu. V Sea World můžete zažít bla. delfíni, lachtani, kosatky a plameňáky – stejně jako řada aktivit souvisejících s vodou v parku.

Orlando – zábavní kapitál na světě!

Prozkoumejte Orlando s pronájmem vozu

V Orlandu je toho hodně na práci, zejména pro rodiny s dětmi nebo dospělé, kteří jsou mladí v srdci. Přesto je to pravděpodobně případ, že můžete dostat trochu unavený z zábavních parků, a možná si vidět více z Floridy. S autopůjčovnou se dostanete do měst na obou pobřežích během poměrně krátké jízdy a máte mnoho přírodních zážitků, které si můžete vzít pro vás v této části Spojených států. Níže jsou uvedeny některé návrhy pro jízdu trasy. Přečtěte si také naše průvodce miami a fort Lauderdale pro více inspirace pro výlety pronájem auta.

Daytona Beach – zde je Daytona 500 (NASCAR) závod.

Daytona Beach – Motor racing a plavání

Daytona Beach je relativně malé město na východním pobřeží Floridy, nedaleko Orlanda. Navzdory americkému kontextu malé velikosti města je Daytona Beach velmi dobře známá. Zde se koná slavný závod Daytona 500 (NASCAR) a několik dalších motoristických sprintů. Původně to byl tvrdý písek na plážích oblasti, díky místě, kde se motorsport stal důležitou aktivitou v Daytoně. Závody pak šel na plážích, a lidé se hrnuli se dívat na rychlost houpačky. Daytona Beach je také velmi populární resort pro studenty na naší dovolené, ale je také vhodný pro rodiny, které si chtějí vychutnat koupání na pobřeží Floridy.

  • Je to necelých 100 km mezi Orlandem a pláží Daytona. Cesta trvá maximálně 1 hodinu a je ideální pro jednodenní výlet, pokud se chcete opalovat a plavat při návštěvě Orlanda.

Miami a Fort Lauderdale – Velká města na Floridě

Tato dvě velká města se nacházejí v jednom s sebou, na pobřeží jižně od Orlanda. Zde se mrakodrapy zastaví tam, kde začínají pláže a moře. Velké části měst jsou moderní a luxusní,ale najdete také historické čtvrti s malými domy, vily, venkovských domů a klidných ulic na okraji centra města. Zvláště je třeba zdůraznit přístav a pláže Fort Lauderdale. Můžete chodit celé hodiny a obdivovat výhled, impozantní plavidla a čas od času se ponořit. Máte-li zájem o umění a kulturu, zamiřte na bulvár Las Olas,kde najdete mnoho zajímavých muzeí, galerií a uměleckých center. Mezi mnoho dalších věcí, které stojí za to zažít, jsou čtvrť Art Deco south beach v Miami a kubánská čtvrť Little Havana.

  • Z Orlanda do Fort Lauderdale je to asi 220 mil. Bez zastavení trvá cesta 3 hodiny a 15 minut.
  • Z Orlanda do Miami je to asi 240 mil. Cesta bude obvykle trvat přibližně 2 hodiny a 30 minut, pokud jedete bez zastavení podél cesty.
Pláž Miami s mrakodrapy v pozadí.
Vzácní kapustňáci (mořská kráva) mohou být téměř 4,5 metru dlouhé a váží více než půl tuny!

Ellie Schiller Homosassa Springs Wildlife State Park – Unikátní volně žijících živočichů

Tento park je turistickou destinací od roku 1880. Důvodem je mimo jiné rozmanitá a jedinečná divoká zvěř, stejně jako fascinující vegetace parku. V Homosassa Springs najdete vzácné kapustňáky (mořská kráva), která může být téměř 4,5 m dlouhá a může vážit více než půl tuny. Tam jsou také aligátoři a krokodýli, černí medvědi, vydry, jelen běloocasý, rys červený a mnoho různých druhů hadů v této oblasti. Kromě toho, tam jsou některé druhy, které byly uvedeny zde, jako je floridapanter a africký hroch. Chcete-li se podívat na divokou zvěř, rezervovat výlety s různými loděmi nebo sestoupit do podvodní observatoře „The Fish Bowl“.

  • Od Orlanda až po návštěvnické centrum Homosassa Springs je to asi 90 mil. Jezdíte po dálnici většinu úseku a obvykle strávíte asi 1 hodinu a 30 minut.
V jezeře Tohopekaliga si můžete užít rybářské výlety s průvodcem.

Jezero Tohopekaliga – Rybářský výlet s průvodcem

Nachází se jen kousek od Orlanda jižním směrem, toto jezero se také nazývá Západní jezero nebo jen jezero Toho. Jezero je oblíbenou destinací pro lidi, kteří buď žijí v Orlandu, nebo navštívit město na dovolené. Zde se můžete podívat na divokou zvěř,jít na procházky v zeleném prostředí, nebo na ryby. V jezeře Toho jsou mezi okouna velikosti velké tresky z moře, a které mohou vážit až 13 kilogramů. Můžete si pronajmout jak loď, tak průvodce, který vám ukáže, jak lovit okouna. Šance na chycení jsou velmi dobré. Nejlepší místo, kde to udělat, je ve městě Kissimmee, které se nachází na severním konci jezera. Pokud jedete do parku Kissimmee Lakefront, najdete spoustu parkovacích míst, společnost, která organizuje rybářské výlety s průvodcem, a přístav v blízkosti.

  • Od centra Orlanda až po park Kissimmee Lakefront u jezera Tohopekaliga je to asi 40 km. Cesta vám zaujme asi 30 minut.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Orlando je jedním z nejjednodušších velkých měst ve Spojených státech najít parkování v. Kromě poměrně dobrého výběru míst podél ulic je zde mnoho parkovacíchmíst , a to jak soukromě provozovaných, tak ve veřejném vlastnictví. Necháte-li auto na ulici, budete muset zaplatit na parkometrech, které stojí na chodnících, a cena je poměrně nízká. Po 18:00 do 8:00 následujícího rána, stejně jako v neděli a o státních svátcích, je parkování na ulici zdarma. V parkovacích garážích jsou ceny o něco vyšší, ale není neobvyklé, že musíte platit za 2 USD za hodinu. Ve veřejných garážích jsou také maximální ceny za den a často kolem 15 USD.

Jízda v Orlandu je snadná a trochu rozrušená. Jednoduchá věc je, že silnice jsou dobré, a to je téměř nemožné řídit špatně, protože silnice a čtvrti jsou čtvercové. Úzkostlivá věc je, že na silnicích je velký provoz, zejména v centru města. To platí zejména, když se dějete na nebo mimo dálnici během dopravní špičky. Nicméně, to je vzácné pro provoz být zcela tichý v Orlandu, a to i přes trochu provozu tu a tam, obvykle se dostanete na nejrychlejší s pronajatým autem.

Je snadné řídit v Orlandu, ale provoz může cítit poněkud rozrušený.

Letiště

Existují tři letiště obsluhující oblast Orlando se nachází v, ale dva z nich můžeme téměř ignorovat. Drtivá většina letecké dopravy z Evropy, a také na domácím trhu ve Spojených státech, jde přes hlavní letiště Orlando International Airport. Nachází se jen pár kilometrů jihovýchodně od centra Orlanda. Existují přímé spojení do téměř 140 mezinárodních a národních destinací, včetně mnoha velkých evropských měst. Celkem, Orlando Mezinárodní letiště slouží přibližně 50 milionů cestujících ročně.

Orlando je považován za jeden z největších světových trhu půjčoven aut, a samozřejmě najdete komplexní výběr autopůjčoven na letišti. Patří mezi ně nejznámější mezinárodní hráči jako Hertz, Budget, Avis, National a Alamo, stejně jako řada amerických společností, jako je CE Rent A Car a Payless. Všechny autopůjčovny mají své přepážky v hlavním terminálu sesnadným přístupem k parkovacím místům. Na tomto letišti se můžete odbavit na svém letu na stejném místě, kde vrátíte auto z půjčovny.

  • Z mezinárodního letiště Orlando do centra Orlanda je to asi 18 kilometrů. Doba řízení je obvykle pouze 15 až 20 minut.
Mezinárodní letiště Orlando.