Autopůjčovna Orlando

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Orlando

Najděte levné autopůjčovny v Orlando vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Orlando. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Orlando

Autopůjčovna Orlando

Půjčovna aut Orlando

Orlando se nachází v americkém stavu Floridy, asi 120 kilometrů severovýchodně od Tampy.Samotné město má populaci 230.000 (2010), nicméně, jeden bere celou metropolitní oblast s její populací stoupne na více než 2 miliony.

Orlando historie tím, že jde zpátky do 1830s. To bylo pak nejprve známý jako Fort Gatlin, ale byl později pojmenován po americkém důstojníkovi, který byl zabit Indiány zde v roce 1835. Dnes Orlando je hlavní průmyslové město, ale je pravděpodobně znám především jako podklad pro turisty z celého světa -, kteří chtějí, aby se mnoho zajímavostí v okolí.

Orlando zájem je primárně souvisí s řadou významných zábavních komplexů, které dohromady přitahují více než 40 milionů návštěvníků ročně. Město se nazývá “svět je zábavní kapitál.” Největší z nich je Walt Disney World Resort, který se nachází jihozápadně od centra města – založena v roce 1971. To se rozkládá na celkové ploše 120 km2 a zahrnuje čtyři hlavní tematické parky, dva vodní park a četné hotely a restaurace.

Ve stejné oblasti je také Florida Katedra ateliérů Universal Studios a Sea World – řetězec mořských zábavních parků, které má pobočky v San Antoniu a San Diegu. V Sea World, můžete zažít procházení. delfíni, lachtani, kosatky a plameňáci – kromě parku má celou řadu činností souvisejících s vodou.

Nejbližší letiště je Orlando International Airport, který se nachází 11 km jihovýchodně od města.Další letiště v okolí jsou Orlando Sanford International Airport.Ten se nachází 42 mil severovýchodně od centra města Orlando.

Menu