Autopůjčovna Jacksonville

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jacksonville

Najděte levné autopůjčovny v Jacksonville vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jacksonville. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jacksonville

Autopůjčovna Jacksonville
Půjčovna aut Jacksonville

Přístavní město Jacksonville se nachází jihovýchodně od Spojených států a je největší město ve státě Florida.Jacksonville je také 13. největší město v USA, a má 822.000 obyvatel (2011). Když celá metropolitní oblast, populace se zvyšuje na 1,3 milionu.

Jacksonville se nachází na St Johns řeka – která se vlévá do Atlantského oceánu. Město je na Floridě vede průmyslové, finanční, obchodní a komunikační centrum.

Jacksonville je oblíbenou destinací pro turisty, a obdrží 3 miliony návštěvníků ročně. Jacksonville je také známo, že významný kongres a konvence.

Město má vlhké subtropické klima, s teplými léty a mírnými zimami. Existuje několik krásných pláží na pobřeží – cca. 30 km západně od centra města. Zde je příklad Jacksonville Beach, Atlantic Beach a Neptune Beach.

Město je nejvyšší stavba je „Bank of America Tower,“ který se tyčí 188 metrů nad zemí.

Některé populární turistické atrakce ve městě patří „Muzeum současného umění Jacksonville“ – který má výstavy současného umění, zoo „Jacksonville Zoo & Gardens“ – pokud taková můžete vidět lvy, slony a jaguáry, zábavní park „Adventure Landing“ a „Muzeum vědy a historie“ (MOSH) – s exponáty ve vědě a místní historie. Je zde také planetárium.

Jacksonville má jinak námořní muzeum, stejně jako 64 golfových hřišť v oblasti kolem hlavního města – kde každý může být dosaženo během jedné hodiny jízdy od centra města.

Jacksonville International Airport se nachází 23 mil severně od centra města.