Autopůjčovna Memphis

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Memphis

Najděte levné autopůjčovny v Memphis vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Memphis. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Memphis

Autopůjčovna Memphis
Půjčovna aut Memphis

Memphis se nachází v jihozápadní části amerického státu Tennessee, na řece Mississippi. Město má asi 680.000 obyvatel (2010) -, ale součástí většího metropolitní oblasti, které dohromady mají populaci 1.300.000.

Memphis je největší město v Tennessee, a také významným říčním přístavem. Kromě toho, Memphis centrální komunikační rozbočovač a významné průmyslové. Řada vysokých škol se nachází zde.

Memphis byla založena v roce 1819 v souvislosti s pevnosti, která byla postavena na místě v roce 1797. Nakonec to bylo obzvláště produkce bavlny a obchod se dřevem, které tvoří ekonomickou základnu.

V nedávné době bylo město důležitým ve vývoji americké populární hudby, zejména v blues – ale také pokud jde o rock and roll. Oba Elvis Presley, Jerry Lee Lewis a Carl Perkins žil zde. Jedním z největších turistických atrakcí v obci Memphis, je Elvis Presley „Graceland“. Hit Poutě Elvis fanoušky z celého světa.

Jinak Memphis je také připomínán jako město, kde byl černý vůdce občanských práv Martin Luther King zavražděn v roce 1968. Lorraine Motel, který byl skutečný scéna vraždy, byl později přeměněn na „Národní muzeum občanských práv“ – a dnes je paměť, že mnoho turistů navštíví.

Memphis má také řadu dalších atrakcí nabídnout. Některé z nich jsou „Mamphis Walk of Fame,“ se nachází v „blues-ulice“ Beale Street. To ocenil řadu bluesových dějin velkých umělců. Kunstmuseet „Memphis Brooks Museum of Art“ je také stojí za návštěvu. Zde můžete zažít významných výtvarných děl od renesance, baroka a impresionismu. Také, Dětské muzeum „Dětské muzeum Memphis“ doporučit.

Nejbližší letiště je Memphis International Airport, která se nachází 5 km jižně od centra města.