Autopůjčovna Minneapolis

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Minneapolis

Najděte levné autopůjčovny v Minneapolis vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Minneapolis. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Minneapolis

Autopůjčovna Minneapolis
Půjčovna aut Minneapolis

Minneapolis se nachází ve státě Minnesota, konkrétně Mississippi River. Město má asi 400.000 obyvatel (2011), ale je pozvolna přecházející Saint Paul (kapitál státu). Dohromady, tato oblast metropolitní („Twin Cities“) asi 3,5 milionu obyvatel. Mnohé z nich jsou skandinávské a německého původu.

St Anthony Falls, který se nachází v Minneapolis, se v celé své historii byla důležitá jako hnací síla pro rozsáhlé pily a frézovací operace – která má stále výživovou hodnotu. „Grain Exchange“ (kukuřice výměna) je jedním z největších zrn trhů pro hotovostní prodej po celém světě. Minneapolis je jinak hlavním dopravním uzlem a vzdělávací centrum.

Minneapolis se stal městem v roce 1867 a byl se spojil se sousedním městem svatého Antonína v roce 1872. Univerzita byla založena v roce 1851 – a na začátku roku 1900 byl symfonický orchestr, jeden z nejslavnějších Ameriky, která byla založena. Ve všech Minneapolis má velmi aktivní a pestrou kulturní život.

Mnoho z nejpopulárnějších atrakcí ve městě Minneapolis je věnována rekreaci. Ve vztahu k mnoha jezer v městské oblasti je řada parků. Nejslavnější (a nejnavštěvovanější) je jezero Minnetonka – a Loring Park se bude slavit 17 Května každého roku. Minneapolis je vlastně „norští fanoušci“ všech amerických měst. Město má také svůj „Norway House“.

V opačném případě, je třeba poznamenat, že město má několik divadel a muzeí, a mnoho turistů najít jejich cestu k vzrušující umění muzeum „Minneapolis Institute of Arts.“ Rodiny s dětmi by také rád, aby návštěvu velkého zábavního parku „Údolí Fair Amusement Park“.

Nejbližší letiště je Minneapolis – Saint Paul International Airport, který se nachází 17 km jižně od města.