Autopůjčovna Miami Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Miami Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Miami Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Miami Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Miami Letiště

Autopůjčovna Miami Letiště
Půjčovna aut Miami Letiště

Miami International Airport (MIA) se nachází 7 km západně od centra města Miami v americkém státě Florida.

Letiště je hlavní terminál byl otevřen v roce 1959, a Miami International Airport v současné době má tři odbavovací haly North:, Střední a Jižní.

Miami Airport slouží 38300000 cestujících ročně (2011). Přibližně 45 letecké společnosti – včetně Lufthansa, Iberia, Delta, Aeroflot, United Airlines a British Airways – má přímé lety odtud do různých destinací doma iv zahraničí.Některé populární destinací jsou Amsterdam, Atlanta, Barcelona, Buenos Aires, Frankfurt, Londýn, Milán a New York.

Letiště má široký výběr kaváren / snack barů / restaurací a obchodů. Ostatní zařízení patří duty-free obchody, informační pult, banky, bankomat, směnárna pult, pošta, kadeřnictví, lékárna, galerie, stanice první pomoci, Lázeňské centrum, kaple a připojení k internetu.

Miami Airport má také hotel na letišti, který se nachází v pavilonu E (úroveň 2). Tam je také několik hotelů v okolí, pokud budete potřebovat ubytování.

Chcete-li získat z letiště do centra Miami, můžete si vzít autobus, metro (autobus jít do Tri-Rail stanice „Miami Airport“ jen na východ od budovy terminálu) nebo taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto v Miami, má 16 automobilů taxislužeb kanceláře na letišti – včetně Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz, National a Sixt. Car Center se nachází východně od mezinárodního letiště v Miami.