Autopůjčovna Chicago Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Chicago Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Chicago Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Chicago Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Chicago Letiště

Autopůjčovna Chicago Letiště

Půjčovna aut Chicago Letiště

Chicago O’Hare International Airport se nachází 30 km severozápadně od Chicaga centrum, město je hlavní letiště.To je jeden z největších a nejrušnějších letišť na světě.

Chicago Airport otevřena v roce 1955 a dnes slouží 66000000 cestujících ročně (2011). Letiště má čtyři svorky budovy: 1, 2, 3 a 5 Svorky 1-3 arů používají národní letecké dopravě, zatímco terminál 5 se používá mezinárodní lety. Tramvaj mezi terminály.

asi 50 letecké společnosti mají přímé lety z Chicago letiště do mnoha destinací v tuzemsku iv zahraničí. Letiště je hlavní rozbočovač pro American Airlines a United Airlines. Některé z nejpopulárnějších lety z Chicago letiště jít do Londýna, Frankfurtu, Toronto, New York, Los Angeles, Tokiu, Paříži a Mexico City.

Existuje celá řada zařízení na letišti – včetně obchody, restaurace, kavárny, bary, informační pult, kaple, herna pro děti, bankomaty, směnárny, lékařské centrum, business centrum a bezdrátové připojení na internet.

Letiště je dobře přizpůsoben pro tělesně postižené. V Terminálu 2, hotel „Hilton Chicago O’Hare Airport Hotel“. Kromě toho, existuje několik hotelů v blízkém okolí.

Existuje dobrá veřejná doprava z letiště do centra Chicaga. Jeden může pak rozhodnout použít vlak, autobus nebo taxi.

Mnozí lidé chtějí si půjčit auto v Chicagu a na letišti má řadu mezinárodních úřadů autopůjčoven – včetně Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National.

Menu