Autopůjčovna Baltimore

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Baltimore

Najděte levné autopůjčovny v Baltimore vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Baltimore. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Baltimore

Autopůjčovna Baltimore
Půjčovna aut Baltimore

Baltimore se nachází v severovýchodní části Spojených států, a je největší město ve státě Maryland.Město leží u ústí Chesapeake Bay – s výhledem na Atlantický oceán. Baltimore je jeden z země je nejdůležitější námořní přístavy a důležité průmyslové a obchodní centrum.

Baltimore byla založena v roce 1729, a port byl vyvinut v roce 1800 – a byl druhý největší imigrační přístav ve Spojených státech poté, co New York.Město má 621.000 obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast má populaci téměř 2,8 milionu.

Existuje celá řada populárních turistických atrakcí v Baltimore – včetně pevnosti Fort McHenry v roce 1776 – což je nyní národní kulturní památkou, Baltimore katedrála z roku 1821, „Zion kostel města Baltimore“ z roku 1807, radnice z roku 1867, Phoenix Shot Tower z roku 1828 ( 65,5 vysoká) a Baltimore Art Museum – s výstav obrazů a soch.Proč to nezkusit viz díla Matisse, Picasso, Cézanne a Van Gogha.

Další populární turistická atrakce v Walters Baltimore Art Museum – soukromá sbírka cca. 30.000 položek – včetně šperků, vzácných knih, řemesla, sochy a porcelán.

Město je jinak námořní muzeum, Židovské muzeum, populární muzeum vědy („Maryland Science Center“) s interaktivními exponáty, zoo a akvárium – kde si můžete také zažít delfínů show.

Baltimore / Washington Thurgood Marshall International Airport se nachází 16 km jižně od centra města.