Autopůjčovna Honolulu

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Honolulu

Najděte levné autopůjčovny v Honolulu vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Honolulu. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Honolulu

Autopůjčovna Honolulu
Půjčovna aut Honolulu

Honolulu je hlavní a největší město v souostroví Havaje, který je jedním z amerických států. Honolulu se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Oahu v Tichém oceánu a je důležité přístavní město. Město má 337.000 obyvatel (2010) -, kde 55% z nich jsou asijské.

Honolulu je na souostroví administrativní, politické, hospodářské a kulturní centrum, a je také důležitým dopravním uzlem.

Město je známé pro své turistické oblasti Waikiki – leží 5 km jihovýchodně od centra města Honolulu. Zde jsou bílé a příjemné písečné pláže – včetně slavné Waikiki Beach, luxusní hotely, zoo a akvárií.

Surfování, slunce a koupání, jsou hlavní atrakcí.

Jiné populární turistické atrakce v Honolulu patří 56 meter vysoká věž „Aloha Tower“ z roku 1926 – kde se veřejnost může dostat až na vrchol a získat skvělý výhled na město a přístav, Iolani palác Royal Palace „“ z roku 1882, „Současné muzeum“ – s výstav současného umění, kostel „Katedrála Kostel svatého Ondřeje“ z roku 1867, město China Town – s živou trhů a restaurací, a Bishop Museum – budova s ​​velkou sbírkou artefaktů z Havaje. K dispozici je také planetárium, přírodovědné muzeum a sopka muzeum.

„Honolulu Academy of Arts“ také doporučil návštěvu. To je největší muzeum umění ve městě, a tady je bl. výstavy asijského umění a díla slavných mistrů, jako jsou Picasso, van Gogha, Gauguina, Cezanne, Monet a Modigliani.

Honolulu má jinak dobrý nákupy s mnoha nákupních center.

Honolulu International Airport se nachází 10 km severozápadně od centra města.