Autopůjčovna Phoenix

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Phoenix

Najděte levné autopůjčovny v Phoenix vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Phoenix. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Phoenix

Autopůjčovna Phoenix

Půjčovna aut Phoenix

Phoenix se nachází na řece Salt River, a je hlavní a největší město v americkém stavu Arizony. Samotné město je domovem asi 1,6 milionu lidí, zatímco populace celé metropolitní oblasti je kolem 4.200.000 (2010).

Phoenix byl založen v roce 1867 a byl kapitál Arizony od roku 1912. Jedinečný název města má protože vznikl jako “Phoenix” ze starých indických zříceniny. To bylo Native americká dohoda v této oblasti, protože kolem roku 300 př. nl Kr.

Město se nachází v suchém (ale zavlažované půdy) Dal – “Valley of the Sun” – od roku 2 Druhá světová válka více než desetinásobně jeho populace.Tento růst byl v souladu s nárůstem zemědělské produkce (zejména citrusové plody a bavlněné), a významný růst v elektronickém, leteckém a kosmickém průmyslu.

Teplé podnebí také přitahovalo mnoho důchodců, kteří si stanovily své vlastní sousedství jako “Sun City” a “Sun City West” na okraji města.

Existuje celá řada zajímavých muzeí ve městě Phoenix – včetně “Phoenix Art Museum,” “Slyšel jsem, muzeum” – výstava řemesel, nástroje muzeum “Musival Instrument Museum”, “Arizona Mining & Mineral Museum”, stejně jako muzeum pro děti, “Phoenix Dětské Muzeum “. Děti budou pravděpodobně užívat požitek z návštěvy zoo “Phoenix Zoo”.

Další oblíbenou destinací je “Desert Botanical Garden” – velká botanická zahrada s rostlinami, které jsou přizpůsobeny pouštních podmínkách.

Nejbližší letiště je Phoenix Sky Harbor International Airport, která se nachází 5 km jihovýchodně od centra města.

Menu