Los Angeles Půjčovna aut

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Los Angeles Půjčovny aut

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v Los Angeles od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Los Angeles přes nás.

Los Angeles průvodce

Bilutleie Los Angeles
Los Angeles Půjčovna aut

Los Angeles je druhé největší město ve Spojených státech a nachází se na jihu státu Kalifornie – v blízkosti Tichého oceánu. Město se nachází cca. 200 km severně od hranice s Mexikem.

Los Angeles má 3,8 milionu obyvatel, zatímco metropolitní oblast má populaci asi 17 milionů.

V rámci městských hranic Los Angeles je několik nezávislých měst – včetně finančního roku 2015-16. Beverly Hills, Culver City a Santa Monica. Los Angeles je důležitým dopravním uzlem a je známé pro svou filmovou a televizní produkci. Město je také velmi oblíbenou turistickou destinací.

Atrakcí

Panoráma města se vyznačuje širokými alenami a velkými parky. Severně od centra města je filmové město Hollywood, kde se můžete projít po Hollywood Boulevard a vidět hvězdou posetý chodník „Chodník slávy“.

Mezi další turistické atrakce v Los Angeles patří: Universal Studios – kde se návštěvníci mohou dozvědět více o filmovém průmyslu, Science Center – s interaktivními výstavami, Moca – Muzeum současného umění – s měnícími se uměleckými výstavami, „Muzeum tolerance“ – multimediální muzeum s důrazem na rasismus a předsudky USA, stejně jako Griffith Park – velký park, kde lze také navštívit zoo „LA Zoo“.

Město má přírodovědné muzeum, afroamerické muzeum, akvárium, botanickou zahradu a krásné pobřežní pláže. Nové veřejné muzeum současného umění se otevře v roce 2013 v Los Angeles a bude se jmenovat „The Broad“.

Pláž Santa Monica s zábavním parkem v pozadí.

Prozkoumejte Los Angeles s pronájmem vozu

I když je toho víc než dost, aby se v Los Angeles sám, je to dobrý nápad, aby si některé z okolí, i když jste tam. Pravděpodobně si tu ještě pronajmete auto, tak proč nevyužít příležitosti? Tato část Kalifornie nabízí mnoho malebných malých měst podél pobřeží, nemluvě o velký výběr krásných pláží. Kromě toho je mnoho zkušeností i ve vnitrozemí. Zde jsou některé návrhy pro jízdu trasy s Los Angeles jako výchozí bod.

Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k tomu, že město je v tomto rozsahu nesmírně velké, rozhodli jsme se použít letiště LAX jako výchozí bod pro informace o počtu ujetých kilometrů a využití času.

Huntington Beach se nenazývá Surf City kromě rozumu.

Huntington Beach – Surf City Spojené státy americké

Toto město se nachází hned vedle hranic Los Angeles, směrem na jih směrem k San Diegu, a na pobřeží. Vyznačuje se 15 kilometry dlouhou písečnou pláží, která prochází kolem celého centra města, a proto je kultura zaměřena zejména na surfování. Že surfování je důležitou složkou se odráží v tom, že najdete své vlastní surfování muzea ve městě, tam jsou mistrovství světa zde, a název města sám je jen Surf City. To má legendární Beach Boys napsal písně o, a určitě jste viděli město a pláž v několika hollywoodských filmech.

  • Z LAX na Huntington Beach, je to asi 24 mil. Jezdíte ve městě celou cestu, ale obvykle se tam dostat nejrychleji pomocí I-405 (Interstate 405). Pak bude doba jízdy asi 40 minut.
Národní park Joshua Tree – zde najdete slavnou Yucca Palm.

Národní park Joshua Tree – Jedinečná a krásná přírodní oblast

V tomto národním parku se obě pouště setkávají s Mojave a Coloradem. Toto setkání pomáhá parku mít jedinečnou rostlinu a divokou zvěřa krajinu, kterou nemůžete najít. I zde roste dřevo, které dává parku jeho jméno. V latině je termín Yucca Brevifolia, a na denní bázi víme, že jako dlaň Yucca. V národním parku Joshua Tree je mnoho exemplářů staletých a může být až 2,5 metru vysoké. Hosté mohou zůstat přes noc na několika místech v parku, nebo jen zastavit na jednodenní výlet. Ve všech případech zvažte návštěvu jednoho nebo více návštěvnických center umístěných v parku.

  • Z letiště v Los Angeles (LAX), je to asi 145 mil do Národního parku Joshua Tree. Pokud jedete bez zastávky po cestě, strávíte asi 2 hodiny a 30 minut.
Disneyland nejslavnější zábavní park na světě.

Disneyland – Nejslavnější zábavní park na světě

Walt Disney sám byl zapojen, když jeho společnost postavila Disneyland v anaheimské čtvrti Los Angeles. Zábavní park je v provozu od roku 1955 a je jednou z nejvýznamnějších památek a památek města. Od svého otevření se téměř 800 milionů lidí zastavilo na návštěvu. Dnes jsou zde věnována pozornost nejen karikaturám skupiny Disney, ale také tématům mimo jiné z filmů Star Wars. Všechny aktivity, které můžete vyzkoušet, jsou obzvláště splněny. Zde například dostanete výlet do hyperprostoru s Millenium Falcona zkušenost se zdá být až příliš realistická. Návštěva Disneylandu, když jste v LA, je nutností, bez ohledu na to, v jakém věku jste.

  • Z LAX do Disneylandu, je to asi 34 mil a doba jízdy asi 30 minut.
Solvang byl založen Dány v roce 1911.

Solvang – Malý kousek Dánska

Městečko Solvang se nachází severozápadně od Santa Barbary s pouhými 5200 obyvateli. Byla založena v roce 1911 partou Dánů a mnozí, kteří zde dnes žijí, mají stále silné spojení se zemí, ze které jejich předkové emigrovali. Jazyk má za sebou dlouhou cestu, a najdete lidi v Solvang, kteří mluví dánsky, i když se silným americkým přízvukem. Architektura města je směsicí dánských tradica stavebního stylu, který vidíte v jiných malých městech v Kalifornii. Stejně jako mnoho jiných míst v oblasti Santa Barbara, existuje mnoho vinic v blízkosti Solvang, který spolu s cestovním ruchem dělá svou značku na město. Zde můžete jíst dánské jídlo a ochutnat dobrá kalifornská vína ve stejné facku.

  • Z LAX do Solvangu je to 130 mil. Bez zastavení bude cesta trvat asi 2 hodiny.
  • Pokud jedete podél pobřeží, existuje řada krásných malých měst vhodných pro přestávku od jízdy a získáte nádherný výhled na moře na velké části úseku.

Las Vegas – kultovní disk z LA

Je to docela snadné zastavit v Las Vegas, když jste v Los Angeles a mají pronájem auta. Ačkoli je cesta delší než většina ostatních výletů, stojí za to. Město je zcela postaveno se zaměřením na zábavu návštěvníků. Kasino a hazardní hry jsou samozřejmě centrální, ale tam je také mnohem, mnohem více se děje zde. Ve Vegas můžete vidět mnoho světově proslulých přehlídek a umělců, můžete jíst v nejúžasnějších restauracích a můžete si vychutnat luxusní život, který sotva najdete jiný. Na cestě mezi dvěma kultovními městy máte také hodně co řešit, pokud máte čas. Trasa vede podle dlouhého seznamu památek všeho druhu, jako je instalace Sedm Magic Hory, Car Museum Off-Road Motorsports Síň slávy, a svět je nejvyšší teploměr.

  • Z LAX do Las Vegas, je to 290 mil. Bez zastávek na cestě bude doba jízdy asi 4 hodiny a 15 minut.
Zkušenosti Las Vegas – město, které nikdy nespí.
Doprava v části Los Angeles.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Dostupnost parkování v ulicích Los Angeles se značně liší v závislosti na tom, kde ve velkém městě jste. Na některých místech je zdarma a na některých místech platíte na prodejních automatech a parkometrech. Většina parkovacích míst podél ulic je časově omezená, v takovém případě bude označena. K dispozici je více než dost parkovacích garáží a venkovní parkování zajišťované obsluhou. Je také často možné nechat auto v hotelu, i když tam nebydlíte, ale pak obvykle musíte zaplatit poplatek.

V Los Angeles je snadné a těžké řídit. Nejtěžší je, pokud jde o to, že město je nesmírně velké, a to jak v počtu obyvatel, tak z hlediska rozsahu. Jednoduchá věc je, že budovy a ulice jsou čtvercové. Je téměř nemožné řídit špatně, pokud víte, kam jdete, značení je dobré, a většina infrastruktury je plánována ve vztahu k automobilové dopravě. Upozorňujeme však, že v LA, ne mnoho lidí používá veřejné komunikační prostředky. Drtivá většina řídit auto, což je důvod, proč tam je často hustý provoz, zejména na dálnici (Dálnice a dálnice).

Letiště

Existuje několik letišť, které slouží Los Angeles a okolí, ale drtivá většina dopravy prochází Los Angeles International Airport, obvykle zkráceně LAX. Je to LAX přijedete, pokud přijedete na mezinárodní let, a obvykle, i když letíte odněkud jinde ve Spojených státech.

LAX patří mezi nejvíce přetížená letiště na světě.

LAX je považován za třetí nejvíce přetížené letiště na světě, s téměř 90 milionů cestujících ročně. Má celkem 9 terminálů a je často popisován jako docela stresující. Ve stejné době, to je také velmi centrálně umístěný, s relativně krátkou vzdálenost do míst, jako je Beverly Hills, Malibu, Santa Monica a Hollywood.

Kanceláře autopůjčovny se nacházejí mimo budovy terminálu. Hosté se tam mohou dostat vlastními kyvadlovými autobusy, které vás vyzvednou před budovou terminálu, ke které přijedete. Autobusy jsou označeny ve vztahu k tomu, od které společnosti si má pronajmout auto. K dnešnímu dni, tam jsou 13 mezinárodních a amerických společností, které nabízejí pronájem vozu na LAX.

  • Z LAX do Hollywoodu, je to asi 23 mil (38 kilometrů), pokud jedete nejrychlejší silnici, a doba jízdy bude asi 30 minut.
  • Z LAX do Santa Monica, je to asi 11 mil a doba jízdy asi 20 minut.
  • Z LAX na Malibu Beach, je to asi 17 mil a doba jízdy asi 35 minut.
  • Z LAX do Beverly Hills, je to asi 12 mil, a doba jízdy asi 25 minut.