Autopůjčovna Buffalo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Buffalo

Najděte levné autopůjčovny v Buffalo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Buffalo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Buffalo

Autopůjčovna Buffalo
Půjčovna aut Buffalo

Buffalo se nachází v severovýchodní části Spojených států, a je druhé největší město ve státě New York.Buffalo má 261.000 obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast má populaci 1,2 milionu.

Buffalo se nachází na břehu jezera Erie Lake, a je součástí okresního Erie County. Buffalo je moderní přístav, obchodní a průmyslové město a důležitý dopravní uzel.

Město také má vysokou školu – s asi 30.000 studentů.

Buffalo má více než 50 soukromých a veřejných galerií – což je nejznámější „Albert Knox Art Gallery.“ Je vybaven sbírku současného umění na světě, a zde také můžete vidět díla Picassa, Matisse a Miró.

Populární atrakcí v Buffalu je 115 metrů vysoká City Hall ve stylu Art Deco v roce 1932. City Hall je otevřena pro veřejnost, a 25 Podlaha je oberservasjonsdekket „Buffalo City Hall Pozorování Deck“. To nabízí návštěvníkům nádherný výhled na město.

Jiné turistické atrakce patří Buffalo Svatého Josefa katedrála v roce 1862, kostel Nejsvětější Trojice z roku 1928, Buffalo Museum of Science – s exponáty, antropologie, botaniky a zoologie, a zoo Buffalo zoo – pokud takové viz lvi, tygři a medvědi.

Město má jinak botanickou zahradu, japonská zahrada, mořské muzeum s exponáty z válečných lodí, muzea letectví a akváriem.

asi 36 km severozápadně od Buffala je Niagara Falls – jeden z největších divů přírody. Zde můžete zažít impozantní vodopády – a „Horseshoe Falls“ (se sídlem v Ontariu, Kanada ) je největší ze všech.Tento vodopád je 792 metrů široký a 52 metrů vysoký.

Buffalo Niagara International Airport se nachází 16 km severovýchodně od centra města.