Autopůjčovna Indianapolis

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Indianapolis

Najděte levné autopůjčovny v Indianapolis vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Indianapolis. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Indianapolis

Autopůjčovna Indianapolis
Půjčovna aut Indianapolis

Indianapolis je hlavní město amerického státu Indiana, a nachází se v blízkosti řeky řeky Bílé. Město má populaci přibližně 800.000 (2010), nicméně, jeden bere předměstí, jeho populace vzroste na cca. 1,7 milionu.

Indianapolis je hlavní průmyslové město – a také hlavním dopravním uzlem. Město je také vzdělávací centrum, včetně dvě univerzity, hudební a umělecké oddělení

Indianapolis byla založena v roce 1821, a byl stav-kapitálu skrz většinu z jeho historie. Při automobilové výroby začala v vážný počátkem roku 1900 vyvinutý Indianapolis se stal hlavním městem USA auto vedle Detroitu. V roce 1910 bylo zaznamenáno více než 60 výrobních závodů v Indianapolis. Tato historie se odráží na který se každý rok od roku 1911 bylo rozhodnuto, světově proslulou závod zde – „Indianapolis 500“.

Město má jinak řadu kulturních institucí předvést. Mezi hlavní atrakcí je „White River State Park,“ kde je také zoo. Jinak je bohatá zemské muzeum je oblíbenou destinací. Totéž platí pro působivé vnitřní arény pro sport – Hoosier Dome.

Stejně jako ve většině ostatních velkých amerických měst, řada nákupních center a center obrovské a rozmanité – a právě obchodování podnikání je motor v průmyslu po většinu automobilky byly uzavřeny v roce 1970 – a 1980.

Indianapolis obchodník často – s nemalou hrdostí – jako rodiště bývalého prezidenta Theodora Roosevelta a světově známého autora Kurt Vonnegut.

Nejbližší letiště je Indianapolis International Airport, který se nachází 11 km jihozápadně od centra města.