Autopůjčovna Seattle

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Seattle

Najděte levné autopůjčovny v Seattle vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Seattle. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Seattle

Autopůjčovna Seattle

Půjčovna aut Seattle

Seattle je největším městem v severozápadní Spojených státech, a je umístěn na poměrně úzkém pruhu země mezi Puget Sound a Lake Washington na Tichém oceánu.Město se nachází v USA stav Washingtona – 155 mil jižně od hranice se Kanada.Město má asi 600.000 obyvatel (2010), nicméně, jeden bere celou metropolitní oblast, populační růst k cca. 3300000.

Seattle ekonomika v celé své historii byla spojena odvětví rybolovu a je stále jedním z nejdůležitějších amerických rybářských přístavů zde. Navíc, Seattle má velkou průmyslové činnosti, jako je například zahrnuje loďařství a letadla. Navíc, sídlo společnosti Microsoft zde.

Seattle byl založen v roce 1853, a získal silnou obnovu na konci století – především proto, že město pak získala vlastní železnici, a protože z velkých zlatých objevů na Aljašce. Město je pojmenované po indickém hlavním Seathl, který se narodil v této oblasti v pozdní 1700. Seattle je také jeden z amerických měst, kde mnoho norských přistěhovalců usazených. To se odráží v “Nordic Heritage Museum”, které se nachází v severní části města.

Seattle nabízí bohatý a pestrý kulturní život, a několik hudebních žánrů spojených s městem. Mimo jiné vznikla tzv. “grunge” muziku, která je spojena s světoznámých Seattle kapel jako Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden a Alice in Chains. Navíc, byla rocková legenda Jimi Hendrix se narodil v Seattlu.

Město je nejslavnější stavby – a na památku – Space Needle věž, postavená na světové výstavě v roce 1962. Space Needle je jeden z nejvyšší budovy v Seattlu na 185 m, a zahrnuje populární vyhlídková plošina a otočná restaurace. Také populární Seattle jednokolejka trať byla postavena na světové výstavě.

Dalším významným lákadlem ve městě je Pike Place Market, které ročně navštíví více než 10 milionů lidí. Zde jsou stánky, včetně prodaných řemesla, ryby, zelenina, chléb a maso – a, v neposlední řadě suvenýry.

Nejbližší letiště je Seattle – Tacoma International Airport, který se nachází asi 23 km jižně od centra města.

Menu