Autopůjčovna Seattle

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Seattle

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v Seattle od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Seattle přes nás.

Seattle průvodce

Bilutleie Seattle
Seattle půjčovna aut

Seattle je největší město v severozápadních Spojených státech, a nachází se na relativně úzkém pásu země mezi Puget úžinou a Lake Washington na Tichém oceánu. Město se nachází v americkém státě Washington – 155 km jižně od hranice s Kanadou. Samotné město má asi 600.000 obyvatel (2010), ale pokud si přinést celou metropolitní oblast, zvýšení počtu obyvatel asi. 3,3 milionu.

V celé historii města, Seattle ekonomika byla spojena s rybářským průmyslem, a stále je jedním z nejdůležitějších amerických rybářských přístavů. Kromě toho má Seattle velké množství průmyslových aktivit, jako je zahrnuje loděnice a výrobu letadel. Také ústředí společnosti Microsoft se nachází zde.

Seattle byla založena v roce 1853, a zažil silné oživení do konce století – především proto, že město pak měl svou vlastní železnici, a protože velké zlato najde na Aljašce. Město je pojmenováno po indickém náčelníkovi Seathlovi, který se v této oblasti narodil koncem 18. Seattle je také jedním z amerických měst, kde se usadilo mnoho norských přistěhovalců. To se odráží v „Nordic Heritage Museum„, které se nachází v severní části města.

Atrakcí

Seattle má bohatý a pestrý kulturní život, a několik hudebních žánrů jsou spojeny s městem. Mimo jiné zde vznikla takzvaná „grunge“ hudba, která je spojena se světoznámými seattleskými kapelami, jako jsou Nirvana,Pearl Jam, Soundgarden a Alice in Chains. Také rocková legenda Jimi Hendrix se narodil v Seattlu.

Nejznámější budovou města – a dominantou – je Tower Space Needle, která byla postavena pro světovou výstavu v roce 1962. Space Needle je jednou z nejvyšších budov v Seattlu na 185 metrů, a zahrnuje, mimo jiné, Space Needle. oblíbenou vyhlídkovou plošinu a rotující restauraci. Seattle je populární jednokolejka trať byla také postavena pro světovou výstavu.

Další hlavní atrakcí ve městě je Pike Place Market, který každoročně navštíví více než 10 milionů lidí. Zde jsou stánky, kde jsou mimo jiné stánky, kde jsou mimo jiné stánky prodává řemeslné výrobky, ryby, zeleninu, chléb a maso – a v neposlední řadě suvenýry.

Seattle je populární jednokolejka trať byla postavena pro světovou výstavu.

Prozkoumejte Seattle s pronájmem vozu

Nejste daleko od velké přírody a útulných malých měst, pokud máte auto z půjčovny v Seattlu. Tato oblast má také mnoho ostrovů, které můžete snadno dostat autem nebo lodí, kde život u moře je centrální. Ve vnitrozemí najdete některé z nejmastátnějších hor ve Spojených státech, obklopené divokými a krásnými lesy. Zde jsou některé návrhy pro jízdu trasy, včetně cesty, která vede do sousední Kanady.

Městečko Port Townsend má za sebou historii rybolovu a lodní dopravy.

Port Townsend – Idylické městečko s viktoriánským osídlením

Port Townsend ve státě Washington se nachází na ostrohu severozápadně od Seattlu a přímo u vchodu do průlivu Puget Sound. Městečko má vzrušující historii související s rybolovem a lodní dopravou. V centru města najdete mnoho domů ve viktoriánském stylu postavených v 19. Ulice jsou klidné a klidné, s útulnými restauracemi, bary, kavárnami, malými obchody a několika muzei, které stojí za to podívat. Město je vynikajícím výchozím bodem, pokud chcete získat nějaké jedinečné přírodní zážitky při návštěvě této oblasti. Přímo ve fjordu je bohatá divoká zvěř a máte téměř zaručeno, že uvidíte kosatky a další druhy velryb, pokud se projedete lodí z Port Townsend.

  • Pokud chcete jet po pevné zemi až do Port Townsend, musíte se nejprve zastavit u Tacomy na jihu. Tam můžete přes úžinu přes Tacoma Narrows Bridge, než se vydáte na sever a přes Hood Canal Bridge. Trasa je pak asi 180 kilometrů, s dobou jízdy asi 2 hodiny a 15 minut. Nb! Hood Canal Bridge může být uzavřen, pokud je počasí drsné.
  • Nejrychlejší trasou je jet trajektem z centra Seattlu (trajekt odjíždí z Colman Dock) na ostrov Bainbridge a odtud jet dál. Trasa pak přesahuje 90 kilometrů. Čas to bude trvat, trajektový výlet v ceně, pak bude asi 2 hodiny.

Mount Rainier – procházka kolem sopky

Mount Rainier je nejvyšší hora státu Washington (4392 m) a také aktivní sopka. Sopka není považována za zcela bezpečnou, částečně kvůli svým 26 ledovcům. To způsobí, že každá erupce je obzvláště zničující. Nicméně, šance na erupci děje právě když jste tam jsou relativně nízké (poslední erupce byla v roce 1894). Nicméně, sousední hora, Mount St Helens, vybuchla ještě v roce 1980.

Mount Rainier je skvělý pohled příliš na dálku, a to je populární jezdit po celé hoře. Pak minete čtyři vstupy do národního parku, ve kterých se hora nachází, a máte mnoho příležitostí k odpočinku. Hosté se mohou těšit také na několik atrakcí. například vodopády Skookum Falls a Martha Falls. Vrcholem vaší prohlídky je pro většinu lidí výlet do Sunrise – nejvyšší bod, který dosáhnete autem.

  • Pokud chcete jet ze Seattlu do Návštěvnického centra Sunrise, vzdálenost je asi 95 mil. Cesta bude trvat přibližně 2 hodiny a 10 minut.
  • Pokud chcete jet po celé hoře, vzdálenost je asi 236 kilometrů. Výlet kolem, včetně některých zastávek na cestě, obvykle trvá asi 6 hodin.
Mount Rainier je skvělý pohled z dálky. Zde můžete jezdit po celé hoře s pronajatým autem.
Město Vancouver nabízí jak skvělé přírodní zážitky, tak metropolitní život.

Vancouver – Navštivte Kanadu ve stejné facku

Seattle je jen pár hodin od kanadských hranic, a přímo na druhé straně najdete nejméně stejně vzrušující město Vancouver. Tato kanadská metropole je známá svým krásným okolím, s majestátními horami na jedné straně a fjordem Georgia na straně druhé. Samotné město je velmi moderní, s obyvateli, kteří jsou milí a přátelští. Centrum města má vše, co byste očekávali od velkého města, ale zároveň je považováno za velmi bezpečné. Jste také nedaleko od velkých přírodních zážitků a potřebujete sotva 30 minut, abyste se dostali do velkých středisek,krásných lesů a hor, které lze vylézt.

  • Při cestování ze Seattlu do Vancouveru pronájem auta, je to nejrychlejší řídit I-5 N (Interstate-5 North). Trasa pak bude přibližně 228 kilometrů a bez zastavení bude cesta trvat asi 2 hodiny a 35 minut.
  • Ujistěte se, zeptejte se vaší autopůjčovny, když si vyzvednout své vozidlo o tom, jaká jsou pravidla pro překročení hranic. Většina lidí to přijmout, ale obvykle musíte zveřejnit, kde v Kanadě máte v plánu řídit, stejně jako časy.
V centru Leavenworthu jsou domy v bavorském stylu a městečko hostí říjnový festival.

Leavenworth – Malý kousek Bavorska

Toto malé horské městečko bylo založeno na konci 19. Nakonec se stal centrem těžby dřeva, ale rychle se zaměřil na cestovní ruch. Již ve dvacátých letech minulého roku obyvatelé pochopili, že místo má jedinečnou a krásnou polohu, která by přilákala návštěvníky, kteří hledají přírodní zážitky. To zase vedlo k tomu, že domy ve městě byly postaveny v bavorském stylu. V Leavenworthu proto můžete mít dojem, že jste někde v jižním Německu, z nichž některé jsou podtrženy skutečností, že hostí Oktoberfest i zde. Zde lidé chodí na lyžařské psí sáňkování a lyžování v zimě, rafting a rybaření v létě, a užít si horský vzduch. Mimochodem, Leavenworth má jedno z nejpodivnějších muzeí ve Spojených státech. Zde shromáždili více než 5000 různých louskáček, z nichž nejstarší pochází z pravěku.

  • Ze Seattlu do Leavenworthu je to asi 120 mil, pokud jedete nejkratší silnicí přes Monroe (US-2). Doba jízdy pak bude asi 2 hodiny a 10 minut.
Řidiči v Seattlu většinou jezdí pěkně a zastaví pro chodce.

Parkování a provoz s pronájmem auta

V centru Seattlu (Downtown) je obvykle poměrně snadné najít parkoviště v ulicích. Platíte na prodejních automatech, které jsou na chodnících, nebo pomocí aplikace PayByPhone (vyžaduje číslo kreditní karty) na smartphonu. Místní úřady také provozují řadu parkovacích garáží v centru města, kde jsou ceny za hodinu poměrně nízké. Kromě toho existuje několik soukromých parkovacích společností s garážemi v centru města.

Všimněte si, že Seattle má několik takzvaných omezených parkovacích zón. Jedná se o zóny v oblastech, které jsou zvláště důležité, jako jsou nemocnice. Parkování v těchto zónách je vyhrazeno pro hosty, kteří žijí v této oblasti a mají vlastní povolení RPZ k parkování tam. Auto z půjčovny lze zaparkovat ve vyhrazených prostorách v rámcizóny , ale pak s časovým limitem, jak dlouho tam může stát. To je dobře značené v příslušných oblastech.

Provoz v Seattlu může být těsný v určitých časech, ale to je ještě jeden z nejjednodušších velkých měst ve Spojených státech řídit palců Obyvatelé města mají slova, která mají být přátelská a užitečná, což platí i při řízení auta. Na rozdíl od mnoha jiných míst, auta zastavit pro chodce v Seattlu. Drtivá většina se řídí pravidly silničního provozu, i když jde o rychlostní limity.

Letiště slouží více než 50 milionů cestujících ročně.

Letiště

Hlavním letištěm Seattlu je mezinárodní letiště Seattle-Tacoma. Název Tacoma je zahrnuta, protože letiště se nachází mezi hlavním městem státu Washington, a přístavní město Tacoma. Odtud jsou lety do asi 100 dalších měst ve Spojených státech, stejně jako asi 30 mezinárodních destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Seattle-Tacoma patří mezi největší letiště ve Spojených státech (8. od roku 2020), s více než 50 miliony cestujících ročně. Letiště má jeden hlavní terminál, kromě dvou menších terminálových budov, které mohou zvládnout celkem 80 letadel najednou.

Ačkoli Seattle-Tacoma zpracovává velmi vysoký počet cestujících, je snadné a snadné vyzvednout nebo dodat pronájem automobilu zde. Všechny autopůjčovny se nacházejí v samostatném centru na severní straně oblasti. Tam se můžete dostat kyvadlový autobus jak z hlavního terminálu, tak ze dvou malých satelitů. Kyvadlové autobusy jezdí nepřetržitě 24 hodin denněa nemusíte se dostat do jízdního řádu. K dnešnímu dni, dostanete pronájem auta v Seattle-Tacoma od 12 různých společností, včetně Hertz, Avis, Alamo, Thrifty, Sixt a Enterprise.

  • Nejrychlejší trasa ze Seattlu-Tacoma do centra Seattlu vede přes dálnici I-5 S, se vzdáleností asi 22 kilometrů. Doba jízdy při běžném provozu bude mezi 15 a 20 minutami.