Autopůjčovna San Antonio

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Antonio

Najděte levné autopůjčovny v San Antonio vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v San Antonio. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

San Antonio

Autopůjčovna San Antonio
Půjčovna aut San Antonio

San Antonio se nachází v jižní části Spojených států, a je druhé největší město ve státě Texas.Město se nachází v San Antonio River – asi 300 kilometrů západně od Houstonu. San Antonio je 7. největší město v USA, a má 1,3 milionu obyvatel (2011). Pokud to je odhadoval, metropolitní oblast populace vzroste na 2,2 milionu.

San Antonio je důležité vzdělávací a komerční centrum a dopravním uzlem. Město očekává, že bude jedním z nejatraktivnějších měst v Americe, a je oblíbenou turistickou destinací. San Antonio dostane asi 20 milionů návštěvníků ročně.

Město nabízí řadu zachovalých historických budov – včetně španělského Místodržitelského paláce z roku 1749 a San Antonio Katedrála z roku 1731.

Hlavní turistickou atrakcí v Alamo San Antonio – národní kulturní památka, kde „Bitva Alamo“ došlo v roce 1836. Budova zde byla původně mise stanice z období kolem roku 1700, a dnes jako muzeum.

Další zajímavosti ve městě patří „Sea World of Texas“ – kde si můžete vychutnat delfínů show, San Antonio Museum of Art – s expozicí Latinské Ameriky lidového umění a krásné promenády „Paseo del Rio“ podél řeky v centru města. To je také populární bary, restaurace a obchůdky – a prostor jsou někdy jednoduše nazvaný „River Walk“.

Město je jinak doprava muzeum, botanická zahrada, zoologická park, japonská zahrada a vodní park „Splash Town“ – jak s vlnobitím a tobogány.

San Antonio International Airport se nachází 13 km severně od centra města.