Autopůjčovna Washington DC

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Washington DC

Najděte levné autopůjčovny v Washington DC vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Washington DC. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Washington DC

Autopůjčovna Washington DC
Půjčovna aut Washington DC

Washington DC je USA kapitálu, a město také tvoří samostatný správní obvod (District of Columbia) mimo amerického státního systému.Washington se nachází v Anacostia řeky, která je přítokem řeky Potomac. Domov pro více než 550.000 lidí v hlavním městě (2010), zatímco metropolitní oblast (Washington-Baltimore) má celkovou populaci asi 8 miliónů.

To byl George Washington vlastní rozhodnutí namísto unie kapitálu, kdy americká centrální administrativa přestěhovala sem v roce 1800, nové město předmětu pojmenované po Unie „otce“.

Kapitálu vedla k divoké závazku veřejné instituce a nádherné budovy. Během 1800s, Washingtonu pět univerzit – kromě několika výzkumných ústavů (včetně slavného Smithsonian Institution).

Mezi památky ve Washingtonu slyšet důležitých veřejných budov – především embedsbolig prezident, Bílý dům, ale také, mimo jiné, ukládá Kapitol s krásnou kopulí – kde šest metrů vysoká „Socha svobody“ sedí na vrcholu.Další historické budovy, řazené podle klasických modelů, Nejvyšší soud (Supreme Court) a několik vládních budov – včetně ministerstva obrany Pentagonu. Existuje také řada dalších nádherných budov v klasickém stylu ve Washingtonu, který na rozdíl od jiných amerických městech, ne mrakodrapy.

Mall oblast s krásnými parky a nádherné architektury, je také turistická magnet. Zde najdeme například Washington Monument, skládající se z 170 metrů vysoký obelisk. Oblast je také Lincoln Memorial, připomínající řecké mramoru chrám – tam, kde je obří socha Abrahama Lincolna. Odtud a přes Potomac řeku, lze sledovat most „Arlington Memorial Bridge“ na „Arlingtonu národní hřbitov“ – slavný čestný hřbitov, kde je pohřbena řada slavných Američanů. Je třeba rovněž poznamenat, že Washington má jeden z největších kostelů – Washington katedrála.

Washington je samozřejmě dost, je také jedním z nejdůležitějších amerických kulturních měst. Existuje celá řada slavných kulturních institucí, které láká mnoho návštěvníků. To zahrnuje Národní galerie umění – jeden z největších světových uměleckých sbírek, Národní sbírka výtvarného umění, Freer galerie umění a Národní portrétové galerii. Je třeba rovněž John F. Kennedy Center for Performing Arts (kde oba opera, koncertní a divadelní scény).

Další významné kulturní památky patří Národní muzeum a Národní Air and Space Museum. Navíc, Washington má jeden z největších světových knihovny, Knihovna Kongresu (Library of Congress) – a jeden z nejlepších orchestrů v Americe (národní symfonický orchestr).

Město má dvě hlavní letiště – Washington Dulles International Airport, který se nachází 42 km západně od centra města a Ronald Reagan Washington národní letiště. To je 7 km jižně od města.