Autopůjčovna Missoula

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Missoula

Najděte levné autopůjčovny v Missoula vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Missoula. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Missoula

Autopůjčovna Missoula

Půjčovna aut Missoula

Missoula je poměrně malé město v Missoula údolí v americkém stavu Montany. Město má asi 67.000 obyvatel (2011), a je obchodním a průmyslovým centrem – kromě několika mediálních společností jsou umístěny zde. Missoula má také svůj vlastní univerzitu.

Archeologické důkazy ukazují, že lidé žili v údolí již na konci poslední doby ledové. V roce 1700, francouzská kožešinová lovci se hrnuli zde. Mnoho z nich bylo podrobeno záloze z místních indiánských kmenů, a bylo nám řečeno, že úzký vstup do údolí byla tak naplněna lidských kostí později, francouzský daboval to „Pekelná brána“. Tento název byl používán až do město bylo přejmenováno na Missoula v roce 1866. Pak zastřelil ekonomického rozvoje dynamiku, a město bylo klíčovým prvkem v této části Montany.

Dva z hlavních průmyslových odvětví v Missoula, cestovního ruchu a pivovarských operací. Existuje celá řada velkých a malých pivovaru ve městě.

Je pravidelně uspořádány několik kulturních festivalů v Missoula – především ve filmu a literatuře – a město je také známé pro jeho mnoho výročních trhů, včetně „Missoula farmářský trh“ a „trh lidové“ (s prodejem umění a řemesel).Město má také dva velmi aktivní divadla.

Jinak Missoula několik zajímavých muzeí ukázat, mimo jiné Umění a kulturní muzeum „Montana muzeum“, History Museum „Historic Fort Missoula“, „Rocky Mountain muzeum vojenské historie“ a „Northern Rockies Heritage Center“.Druhé dva muzea částečně odráží Missoula blízkost hor Skalistých hor.

Nejbližší letiště je Missoula International Airport, který se nachází 7 km severozápadně od města.

Menu