Autopůjčovna New Orleans

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut New Orleans

Najděte levné autopůjčovny v New Orleans vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v New Orleans. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

New Orleans

Autopůjčovna New Orleans
Půjčovna aut New Orleans

New Orleans je kde Mississippi řeka vlévá do Mexického zálivu, a je největší město v americkém státě Louisiana.Město má populaci asi 470.000 obyvatel (2010).

Hodně z města je nižší, než je průměrná hladinou Mississippi, a město je proto velmi zranitelné při mnoha hurikánů, které často fouká zde – něco rezidenti bolestně se dostal přes když hurikány „Catherine“ a „Rita“ zuřil roce 2005/2006.

Byl to Francouzi, kteří založili v New Orleans v roce 1718. Do Louisiany, část USA v roce 1803, byl New Orleans „politická historie poměrně turbulentní – kde Francouzi a Španělé se střídali na“ vlastní „město.New Orleans byl také jeden z největších amerických otroků trzích.

Moderní New Orleans je nejdůležitější přístavní město státy kolem Mississippi – a od té doby 1947 měl status jako tzv. svobodných přístavech. Ekonomicky, ropného průmyslu a cestovního ruchu jsou hlavní zdroje příjmů.

Hlavní turistickou atrakcí v New Orleans je stará francouzská čtvrť „Vieux Carré“. Zde je úzké, malebných ulic a krásné zahrady. Město je také nádherné Louis katedrála z pozdní 1700. Také slavný zeleninový trh „French Market“ najdete zde.

Hlavní nákupní oblasti jsou však v novějších, moderních čtvrtích. Nejznámější nákupní ulice „Canal Street“. V těchto byelene jsou zde i řadu krásných, svěží parky.

V opačném případě, New Orleans vyznačuje historie jako „Jazz rodného města“ a jeden z velkých synů Louise Armstronga – kteří oba mají park a letiště pojmenované po něm. Existuje ještě mnoho aktivních jazzové kluby ve městě – což je také známý pro své divoké, každoročnímu karnevalu, „Mardi Gras“.

Tam jsou dvě hlavní letiště v New Orleans – Louis Armstrong New Orleans International Airport, který se nachází 19 km západně od centra města a New Orleans Lakefront letiště. Tento se nachází 7 km severovýchodně od centra města.