Autopůjčovna Charlotte

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Charlotte

Najděte levné autopůjčovny v Charlotte vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Charlotte. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Charlotte

Autopůjčovna Charlotte
Půjčovna aut Charlotte

Charlotte se nachází východně od USA, a je největší město ve státě Severní Karolína.Město se nachází v blízkosti řeky Catawba, a má 731.000 obyvatel (2010). Pokud to je odhadoval, metropolitní oblast populace stoupne na 1,7 milionu.

Charlotte je důležitým obchodním centrem pro region a hlavní finanční centrum. Bank of America má své sídlo zde. Město má několik univerzit a vysokých škol.

Charlotte má vlhké subtropické podnebí s horkými léty a relativně mírnými zimami. Město dostane nejvíce déšť v lednu a březnu.

Centrum se skládá většinou z mrakodrapů a vysokých budov, a jižně od centra města, obrovský zábavní park „Carowinds Theme Park“, který má mnoho horské dráhy a karusely.

Dalším turistickým lákadlem v umění Charlotty muzeum „Bechtler Museum of Modern Art,“ který představuje výstavy současného umění.Kolekce se skládá z 1400 obrazů, a lze také vidět práce Miró a Picasso zde.

Země je největší motorsports organizace NASCAR se nachází ve městě Charlotte a atrakcí „NASCAR síně slávy“ je věnována dostihového sportu. Je vybaven interaktivními exponáty a zobrazení historických závodních vozů.

Jiné turistické atrakce ve městě patří Letecké muzeum, muzeum vědy a technologie „Discovery Place“, „Charlotte Nature Museum“ – s interaktivními exponáty a motýl pavilon, botanická zahrada, „Levine Muzeum New South“ – historické muzeum se zaměřením na život ve státě USA Občanská válka.

Charlotte Douglas International Airport se nachází 12 mil západně od centra města.