Autopůjčovna San Francisco

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Francisco

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v San Francisco od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v San Francisco přes nás.

San Francisco průvodce

Bilutleie San Francisco

San Francisco Půjčovna aut

San Francisco se nachází na poloostrově v zátoce San Francisco Bay v Tichém oceánu – v americkém státě Kalifornie. Město má asi 770.000 obyvatel (2010), ale to je považováno za celou metropolitní oblast, která je také považována za město Metropolitan. zahrnuje Oakland a Fremont, zvýšení počtu obyvatel na asi 4,3 milionu.

San Francisco je jedním z nejrušnějších a nejdůležitějších přístavních měst v Severní Americe. Kromě toho je město obchodním a finančním centrem – a několik velkých bank, stejně jako Pacific Exchange, zde má své sídlo.

San Francisco bylo založeno Španěly v roce 1776a město získalo své současné jméno v roce 1846, kdy ho Američané přijali. Od doby, kdy bylo zlato nalezeno v Kalifornii v roce 1848 až do sčítání lidu v roce 1910, počet obyvatel vzrostl z pouhých 800 na téměř 420 000. V roce 1906 byly velké části města zničeny silným zemětřesením (a následným požárem) – ale poměrně rychle bylo přestavěno. Město bylo také zasaženo velkými zemětřeseními – naposledy v roce 1989.

století je San Francisco kulturním tavicím kotlem, kde si různé skupiny lidí založily vlastní čtvrti s architektonickými a kulturními charakteristikami. To se odráží v názvech okresů, jako je Čínská čtvrť, Japonsko město a Latinská čtvrť.

To bylo také v San Franciscu hippie hnutí vzniklo v pozdní 1960, a město má pověst pro bytí liberální a tolerantní k tomu, co se liší od „hlavního proudu“ kultury.

Atrakcí

Existuje mnoho atrakcí, které lze nalézt v San Franciscu. Pokud jde o stavby, město je možná primárně spojeno s 2,7 km dlouhým mostem Golden Gate, který byl při otevření v roce 1937 nejdelším visutým mostem na světě. Je to oblíbená památka města. U Zlaté brány je také velké opevnění a několik parků, mimo jiné. Golden Gate Park – který také obsahuje několik muzeí, akvárium a planetárium.

Zlatá brána byla nejdelším visutovým mostem na světě, když byla postavena.

V opačném případě musí být občanské centrum s radnicí zmíněno jako jedna z městských památek, která se nachází na hlavní ulici Market Street. Nedaleko se nachází několik turistických atrakcí města – včetně opery a hlediště (které pojmou 10 000 osob). Muzeum umění „San Fransisco Museum of Modern Art“ (SFOMA) se nachází také v této oblasti. Nejstarší dochovanou budovou ve městě je španělský misijní kostel „Mission Dolores“, který byl zahájen v roce 1782.

Část historické přístavní oblasti – Fisherman’s Wharf – má lodní spojení se slavným a notoricky známým vězeňským ostrovem Alcatraz, který je nyní muzeem.

San Francisco se nachází ve strmém a kopcovitém terénu stoupajícím od pobřeží Tichého oceánu, kde jsou nejvyšší body téměř 300 metrů nad mořem. To vedlo k některým dopravním problémům – a bylo hlavním důvodem rozvoje světově proslulého tramvajového systému města – Lanovky, které jsou také považovány za jednu z turistických atrakcí San Francisca.

Prozkoumejte San Francisco s pronájmem vozu

V San Franciscu je toho hodně k vidění a dělání, ale nezapomeňte, že okolí nabízí také mnoho skvělých zážitků. S půjčením auta, můžete rychle dosáhnout různých slavných památek a míst. Kalifornské silniční spojení je vynikající, a pokud se budete držet dál od nejhorší dopravní špičky, dostanete se tam rychle. Níže jsme vybrali některé z nejpopulárnějších jízd v oblasti San Francisca.

Pláž Stinson je asi 4,7 km dlouhá s křídovým bílým pískem.

Stinson Beach – klenot v blízkosti Golden Gate

Tento klenot pláže není daleko od San Francisca, pokud máte k dispozici pronájem auta a budete chtít koupelnu. Stinson se nachází severovýchodně od Zlaté brány a nachází se podél státního parku Mt Tamalpais. Možná jste viděli pláž v populárních filmech, jako je Mlha, Play It Again Sam a Základní instinkt. Samotná pláž je asi 4,7 km dlouhá, s křídově bílým a poměrně tvrdým pískem, kde je snadné chodit nebo běhat. Sprchy a toalety najdete v dobrém stavu podél pláže, můžete si pronajmout lehátka,zahrát si plážový volejbal a mnoho dalšího. K dispozici je také několik příjemných restaurací a kaváren přímo na pláži. Pokud budete mít štěstí, uvidíte tuleně, delfíny nebo jiné druhy velryb z pláže Stinson, když jste tam.

  • Z centra San Francisca na Stinson Beach to není více než 38 kilometrů. Cesta vede přes Golden Gate Bridge a trvá asi 50 minut, když nejsou dlouhé fronty.

Napa Valley je nejznámější vinařská oblast ve Spojených státech.

Napa Valley – nejslavnější americká vinařská čtvrť

Napa Valley je nejznámější vinařská oblast ve Spojených státech. Existuje více než 400 vinic v řadě, s malebnými malými městy mezi nimi. Několik farem vyrábí vína, která jsou považována za jedny z nejlepších na světě, a získává mezinárodní ocenění za jejich vysokou kvalitu. Dokonce i když nechcete mít zvláštní zájem o víno, stojí za to zastavit se v údolí. Kromě toho, že většina farem nabízí ochutnávky vín, výlety a kurzy vína,je to skvělá oblast k prozkoumání. Příroda je krásná a získáte pěkné smyslové dojmy, ať už se rozhodnete řídit, pěší turistiku nebo se projet na koni. V malých městech najdete velmi dobré restaurace, kde je v nabídce samozřejmě místní víno. Údolí je také známé tím, že má mnoho dobrých lázeňských hotelů a nákupní možnosti v údolí Napa jsou vynikající.

  • Nejrychlejší trasa ze San Francisca do města Napa, centra údolí, vede přes Oakland a Vallejo. Trasa je pak asi 80 kilometrů, a s dobou jízdy asi 55 minut.

Grizzly je věřil být mezi 1900 a 2400 let.

Yosemitský národní park – Viz Kalifornští obři

Tento národní park se nachází na západní straně Sierra Nevady, obklopený dalšími dvěma podobnými parky. Největší drawcard v parku je obrovský mamut stromy, které zde rostou (Sequoiadendron giganteum, nebo jen Obří Sequoia v americké). Na svém vrcholu bude toto dřevo až 95 metrů, zatímco kmen stromu může být až 10 metrů široký. Celebritou v parku je „Grizzly Giant“, obr, který najdete v největším lese Sequoia (Mariposa Grove). Grizzly je věřil být mezi 1900 a 2400 let– ale musí se podívat na velikost Stromu Washington, který můžete najít ve stejné oblasti. Yosemite je krásná přírodní oblast s mnoha vodopády, žulovými útesy a horami, bohatou divokou přírodou, stejně jako impozantními lesy.

  • Od centra San Francisca až po Mariposa Grove v Yosemite, je to asi 210 mil, pokud projedete městy Modesto a Merced. Bez zastávek na cestě bude cesta trvat asi 3 hodiny a 45 minut.

Carmel-By-The-Sea – Město, kde Clint Eastwood je „šerif“

Carmel je malé a klidné město na pobřeží jižně od San Francisca a poblíž Monterey. Má krásnou osadu, obklopenou oslnivou krajinou. Architektura centra je evropskáa mnoho domů jsou dobře zachovalé drahokamy, které jsou velmi staré. Pláž ve městě je také skvělá, s křídovým bílým pískem a příjemnými teplotami koupání. Navzdory kráse, mnoho lidí ví o Carmel pouze proto, že herec a režisér Clint Eastwood byl starostou zde po určitou dobu. V Carmelu najdete také bohatý výběr dobrých restaurací a hotelů, mnoho aktivit pro lidi všech věkových kategorií a některé z nejpodivnějších zákonů ve Spojených státech. Mimo jiné nesmíte nosit boty s vysokými podpatky, pokud jste předem nezískali povolení. Nicméně, zákaz mít zmrzlinu ve smetanovém domě bylo něco, co Clint Eastwood odstranil, když byl starostou.

  • Ze San Francisca do Carmel-By-The-Sea, je to 120 mil, pokud se budete držet US-101 S. Čas, který chcete strávit, je asi 1 hodinu a 50 minut.
  • Jízda přes Santa Cruz, úsek je o něco kratší, a asi 186 kilometrů. Pokud vyberete tuto trasu, bude obvykle o 5 až 10 minut delší.

Carmel je malé a klidné město na pobřeží jižně od San Francisca

Nick’s Cove v Tomales Bay – Ráj pro fanoušky mořských plodů

Tomales bay je tenké malé rameno fjordu z Tichého oceánu, které se nachází v severní Kalifornii. Tato oblast je známá pěstováním ústřic, humrů, krabů, rybaření a všeho, co se činění s mořskými plody. Zde je klidná a přátelská atmosféra a mnozí přicházejí na víkendové výlety, aby jedli dobré jídlo, podnikli rybářský výlet, procházeli se podél nábřeží a jinak si užívali okolí. Nejznámější restaurací v Tomales Bay je Nick’s Cove v Západním Marinu. Zde se podává krásné mořské plody a zejména ústřice, které jsou opláchnuty místním pivem. Nick’s Cove má kabiny, které jsou pronajaty, pokud chcete zůstat, ale v této oblasti jsou i další velké malé hotely. Vzdálenost od San Francisca není také horší, než že si můžete vzít jednodenní výlet do Zálivu Tamales.

  • Nejrychlejší trasa ze San Francisca do Nick’s Cove vede přes San Rafael a Petaluma. Trasa je pak těsně pod 100 kilometrů, s dobou jízdy 1 hodinu a 20 minut.
  • Mnoho lidí se rozhodne jet přes Stinson Beach, protože tato trasa nabízí krásnější prostředí. Trasa je také kratší (84 kilometrů), ale na cestě strávíte asi 1 hodinu a 45 minut.

Navštivte také Las Vegas a Los Angeles

Pokud jste v San Franciscu na dovolené a máte dostatek času, zvažte výlet do dvou ikonických měst Las Vegas a Los Angeles. K oběma se snadno dostanete půjčovnou aut na dobrých dálnicích a na cestě najdete spoustu míst, na kterých stojí za to zastavit.

  • Ze San Francisca do Las Vegas přes Bakersfield je to asi 600 mil a 8 hodin, 30 minut jízdy.
  • Ze San Francisca do Los Angeles přes Bakersfield, je to asi 400 mil a doba jízdy těsně pod 6 hodin.

Venice Beach v Los Angeles stojí za výlet, když jste v San Franciscu.

Během dopravní špičky může být provoz poměrně hustý, zejména na hlavních silnicích, které vedou do centra města a ven, jako je most Golden Gate.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Pokud se chystáte navštívit jednu z památek San Francisca, je pravděpodobné, že najdete doprovodné parkovací místo. Parkování v ulicích, nicméně, může být obtížnější najít, ale to záleží jen málo ve většině amerických měst. Velké parkovací garáže lze nalézt v celém, a drtivá většina hotelů mají své vlastní parkoviště.

Jízda v centru San Francisca není nijak zvlášť těžkopádná, i když mnohé z ulic jsou jednosměrné a terén docela kopcovitý. Zároveň je třeba zdůraznit, že během dopravní špičky může být provoz poměrně hustý, zejména na hlavních silnicích, které vedou do centra města a ven z něj. Golden Gate Bridge je v tomto ohledu někdy nejhorší. Většina návštěvníků se rozhodne nechat své auto zaparkované při prohlídce města. Město má dobře rozvinutou veřejnou komunikační síťa je zde oblíbené používat tramvaj a nohy.

Letiště

San Francisco International Airport (SFO) je druhý největší v Kalifornii po LAX,a mezi 25 nejvíce obchoduje na světě. Celkem je ročně obslouženi přibližně 28 milionů cestujících. Letiště spojuje San Francisco a okolí s většinou Spojených států, a to je také důležité mezinárodní spojení. Bay Area má také tři další komerční letiště, ale drtivá většina turistů, kteří zde cestují, používá SFO.

Letiště je samozřejmě velký rozsah, ale naštěstí všechny autopůjčovny jsou shromážděny v samostatném centru. Dostanete leteckou dojovou linku (modrou linku) ze všech terminálů, parkovacích míst a stanic pro veřejné komunikační prostředky. K dnešnímu dni je v půjčovně 9 společností, které nabízejí pronájem auta, včetně Thrifty, Avis, Enterprise, Hertz a Alamo. Kromě toho existuje 5 dalších společností, Sixt v ceně, se nachází v blízkosti letiště. Hosté se mohou těšit na vlastní kyvadlovou dopravu z půjčovny aut.

  • Mezinárodní letiště San Francisco se nachází asi 20 kilometrů jižně od centra města. Pokud jedete nejrychlejší trasou přes us101 s, vaše pronájem výlet bude trvat přibližně 15 minut.
Menu