Autopůjčovna San Francisco

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Francisco

Najděte levné autopůjčovny v San Francisco vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v San Francisco. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

San Francisco

Autopůjčovna San Francisco

Půjčovna aut San Francisco

San Francisco se nachází na poloostrově v zátoce San Francisco Bay na Tichém oceánu – v americkém státě Kalifornie.Město má asi 770.000 obyvatel (2010), ale odhaduje se, celou metropolitní oblast s, také včetně zahrnuje Oakland a Fremont, populační růst na asi 4,3 milionu.

San Francisco je jedním z nejrušnějších a nejdůležitějších portů Severní Ameriky. Kromě toho, město je obchodní a finanční centrum – a několik velkých bank, a Pacific Stock Exchange, má své sídlo zde.

San Francisco bylo založeno španělštiny v roce 1776, a město dostalo svůj současný název v roce 1846, kdy dobyli jej. Od objevu zlata v Kalifornii v roce 1848 a až do sčítání lidu z roku 1910 se počet obyvatel zvýšil pouze z 800 na téměř 420.000. V roce 1906 hodně z města zdevastované mohutným zemětřesením (a následný požár) – ale to bylo poměrně rychle přestavěný. Také později, město bylo zasaženo hlavní zemětřesení – naposledy v roce 1989.

San Francisco má od 1800s byl kulturní tavící kotlík, kde různé etnické skupiny založili svůj vlastní sousedství s architektonickou a kulturní povahy. To se odráží v okresních jména jako Chinatown, Japantown a Latinské čtvrti.

To bylo také v San Franciscu pohybu hippie vznikla v pozdní 1960, a město má pověst liberální a tolerantní k tomu, co je jiné než “tradiční” kultury.

Existuje mnoho zajímavých atrakcí v San Francisku. Pokud jde o budovy, může město být spojeno především s 2,7 km dlouhým mostem Golden Gate, kde byla otevřena v roce 1937, byl svět je nejdelší visutý most. Je populární dominantou města. Golden Gate je také velká pevnost a několik parků, včetně Golden Gate Park – což zahrnuje také několik muzeí, akvárium a planetárium.

Jinak Civic Center s radnicí je uvedeno jako jeden z turistických atrakcí města, který se nachází na hlavní ulici Market Street. Nedaleko se nachází několik městských turistických atrakcí – včetně opery a hlediště (které pojme 10.000 lidí). Také Art Museum “San Francisco Museum of Modern Art” (SFOMA) se nachází v této oblasti. Město je nejstarší stavbou je španělská mise církev “Mission Dolores”, začala 1782.

Část historické přístavní části – Fisherman Wharf – má lodní spojení se slavným a neslavný vězení Alcatraz ostrov, který je dnes muzeum.

San Francisco se nachází ve strmém a členitém terénu že vystupuje z pobřeží Pacifiku, kde nejvyšší bod je téměř 300 m Toto způsobilo některé dopravní problémy – a byl hlavní důvod pro rozvoj města světově známého tramvajové systému – Lanovky, který je také považován za jeden z turistických atrakcí v San Francisku.

Nejbližší letiště je San Francisco International Airport, který se nachází 20 km jižně od města.

Menu