Autopůjčovna New York

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut New York

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v New York od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v New Yorku přes nás.

New York průvodce

Bilutleie New York
New York Půjčovna aut

New York je největší město ve Spojených státech, a nachází se ve státě stejného jména – konkrétně na konci řeky Hudson. V samotném New Yorku žije asi 8,2 milionu lidí (2011), ale pokud se počet obyvatel celé metropolitní oblasti (která zahrnuje také Long Island / Northern New Jersey) zvýší na ohromujících 19 milionů.

New York je pravděpodobně nejvíce multikulturní město na světě – tavící kotlík pro mnoho kulturních tradic. To bylo založeno jako holandské koloniální město v roce 1626 pod názvem Nieuw Amsterdam, a dostal jeho současný název v roce 1664.

Na krátkou dobu (1789-90), New York byl hlavním městem Spojených států – ale nezaužil pozici největšího města ve Spojených státech až do roku 1810. Od té doby město prošlo rychlým růstem – v neposlední řadě díky otevření kanálu Erie v roce 1825. Spojila důležité spojení s „Velkými jezery“ – a vedla k tomu, že se New York stal největším přístavním městem Severní Ameriky. Přistěhovalci ze všech koutů světa se nakonec hrnuli.

New York je rozdělen do pěti čtvrtí, takzvaných „čtvrtí“. Centrální čtvrť je Manhattan, který je centrem původního města. Nachází se na ostrově mezi řekou Hudson a řekou East River. Východně od Manhattanu je pevnina Bronx, zatímco západní okresy Queens a Brooklyn se nacházejí na Long Islandu. Pátým okresem je Staten Island.

Manhattan je stále administrativním a ekonomickým centrem New Yorku a je rozdělen do tří „zón“: Downtown, Midtown a Uptown . Vzor ulice připomíná mřížku a všechny ulice mají pouze číslované názvy (1. ulice atd.). Jediná věc, která rozbíjí symetrický vzor, je slavná ulice Broadway – která jde šikmo nahoru z Battery Park na dalekém jihu Manhattanu. Důvodem tohoto rozchodu je, že Broadway byla původně stará venkovská cesta.

Atrakcí

Atrakce v New Yorku jsou tak početné, že zde jen málo. Město má jedny z nejvíce centrálních muzeí umění v Severní Americe. Mezi ně patří „Metropolitní muzeum umění“, „Muzeum moderního umění“, „Guggenheimovo muzeum„, „Nové muzeum současného umění“, „Frickova sbírka“ a „Muzeum primitivního umění“. Dalšími významnými kulturními institucemi jsou Newyorská filharmonie, Metropolitní opera a New York City Ballet.

New York má mnoho atrakcí, kde socha svobody je jedním z nejznámějších

Jinak je Socha svobody – Socha svobody – u vchodu do města, jedné z nejfotografovanějších atrakcí na světě. To bylo dáno jako oficiální dar z Francie, a byl odhalen v roce 1886. Také 381 metrů 381 metrů ový mrakodrap Empire State Building patří k nejoblíbenějším památkám na světě. Pokud se anténa nahoře počítá, nejvyšší bod stoupá více než 440 metrů nad zemí. A jako nákupní město může New York nabídnout prakticky všechno.

Prozkoumejte New York s pronájmem vozu

Pokud jste vBig Applea chcete vidět trochu více amerického východního pobřeží, pronájem auta je obvykle nejjednodušší způsob dopravy. Východní pobřeží má mnoho míst, která stojí za návštěvu, a to jak doma, tak na moři. Zde jsou některé z nejpopulárnějších destinací pro řízení, které mají New York jako výchozí bod.

Long Island, New York

Long Island – Mezi nejlepší písečné pláže na světě

Lidé v New Yorku rádi chodí na pláž, zejména v létě, kdy je teplota nejvyšší. Na této části východního pobřeží Ameriky jsou lidé poněkud rozmazlení, pokud jde o krásné pláže. Mnoho z nejlepších a nejlepších se nachází na Long Islandu, obrovském poloostrově, který vede přímo na východ od Manhattanu.

V této oblasti má mnoho nejbohatších měst své letní domy na plážovém pozemku, ale většina pláží je stále přístupná každému. Coopers Beach a Main Beach jsou považovány za jedny z nejlepších míst, kam jít. K dispozici je písek křídově bílý, moře příjemné a na obou místech je více než dost hotelů, restaurací a aktivit, o které se můžete postarat.

 • Z Manhattanu v New Yorku na Coopers Beach mimo Southampton je to asi 155 kilometrů. Doba jízdy bude asi 1 hodina a 45 minut.
 • Na hlavní pláž ve východním Hamptonu a téměř na samém okraji Long Islandu je to asi 100 mil . Doba jízdy z Manhattanu bude asi 2 hodiny.
Z Manhattanu do Niagarských vodopádů je to asi 400 mil.

Niagarské vodopády – jedna z největších amerických památek

Niagarské vodopády jsou tři vodopády, které se nacházejí téměř na sobě. Jedná se o jeden z nejznámějších přírodních jevů Amerikya mezi hlavní památky. Vodopády jsou na konci řeky Niagara, která spojuje Velká jezera jezera Erie a jezero Ontario dohromady.

Jsou také umístěny na americko-kanadské hranici, s Toronto městem Canada Toronto v blízkosti. Vidět Niagarské vodopády zblízka je jedinečným zážitkem z přírody, i když místo může být plné turistů. Existuje mnoho aktivit, které apelují na většinu, včetně vyhlídkových plošin, pozorovacích věží, akvária, dobrodružného centra, restaurací na okraji vodopádů a můžete se projet lodí divokou vodou.

 • Z Manhattanu do Niagarských vodopádů je to asi 400 mil. Doba běhu bez zastavení bude mezi 6 a 7 hodinami.
 • Pokud máte čas, doporučujeme navštívit kanadskou metropoli Toronta ve stejné facku (80 mil dále). Nejprve zkontrolujte s autopůjčovnou o pravidlech, aby vaše auto do Kanady.
Washington DC s Washington memorial v popředí

Washington DC – Hlavní město Spojených států amerických

Ti, kteří mají čas a pronájem auta, když jsou v New Yorku by měly zvážit jízdu do hlavního města státu, Washington DC. Zde si můžete prohlédnout Bílý dům, Kongres,Lincolnův památník, Jeffersonův památník, Washingtonův památník a mnoho dalších historických budov a památníků, o kterých většina lidí slyšela dříve. Washington je také město známé pro své mnoho dobrých restaurací, dobré nákupy, a v neposlední řadě mnoho muzeí.

 • Z Manhattanu do centra Washingtonu DC, je to asi 230 mil. Doba běhu bez zastavení bude obvykle mezi 3,5 a 4 hodinami.
 • Minete města Philadelphia a Baltimore na cestě do DC a prohlídka může být také kombinována s návštěvou Atlantic City.
Promenáda s oblíbenými restauracemi a hospodami

Atlantic City – Východní pobřeží Las Vegas

Atlantic City se nachází v sousedním New Jersey, jižně od New Yorku. Město je známé svými krásnými plážemi, prkenné silnice, kasino a luxusní hotely. To mělo zlatý věk v zákazu, protože v Atlantic City zákaz alkoholu byl více či méně přehlížen. Lidi sem chodili bavit. Atlantic City se tak stalo důležitou součástí zločineckých obchodních impérií mafiánů, jako jsou Al Capone a Charles „Lucky“ Luciano.

Město zůstává velmi oblíbenou destinací, zejména pro Newyorčany o víkendové přestávce. Určitě to není tak livat jako za starých časů, ale město má stále kouzlo a mělo by být navštíveno, pokud jste na této okraji Spojených států a máte pronajaté auto.

 • Z Manhattanu do Atlantic City je to asi 210 kilometrů. Většina cesty jde na dálnici, a doba jízdy bude asi 2 hodiny v pravidelném provozu.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Je to obvykle těžké najít bezplatné parkování na ulici v New Yorku, a to zejména na Manhattanu. Pokud najdete místo, dávejte pozor, abyste neopustili své auto déle než legální nebo delší, než jste zaplatili. V New Yorku policie rychle rozdává pokuty a auto může být odtaženo. Rozhodně nejlepší možností je použít jednu z mnoha parkovacích garáží, nebo dát auto od vás v garážích hotelu. Prosím, zadejte ceny předem. Některé parkovací garáže jsou výrazně dražší než jiné, i když se nacházejí ve stejné čtvrti.

New York Times square, Midtown na Manhattanu v noci

Doprava v New Yorku, a zejména na Manhattanu, může být jak hustá, tak hektická. Totéž platí během dopravní špičky na dálnicích a rychlostních silnicích, které jdou dovnitř a ven z centra města. Mnoho obyvatel se domnívá, že je nepraktické a těžkopádné řídit ve městě. Ačkoli většinou dobře přizpůsobené pro automobilovou dopravu, existuje tolik aut na silnicích, které vám trvá velmi dlouho, než se dostanete mezi. Metro a taxi jsou obvykle mnohem lepší volbou.

 • Všimněte si, že v New Yorku nesmíte odbočit vpravo na červenou. To je vlastně povoleno většina ostatních míst ve Spojených státech, ale ne tady.

Letiště

New York city je obsluhována až tři hlavní letiště. Největší je Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho, obvykle zkrácené JFK. Letiště se nachází ve čtvrti Queens a většinou zpracovává mezinárodní lety. Zde, mimo jiné, většina velkých leteckých společností se sídlem v evropských městech pozemky. Newark Liberty International Airport je téměř stejně velký jako JFK měří v počtu cestujících. Toto letiště se nachází v Newarku v sousedním New Jersey, ale také slouží New York City. Nejmenší ze tří letišť, na která můžete přijet, je letiště LaGuardia. Stejně jako JFK, tohle se také nachází ve čtvrti Queens.

Terminál 5 na mezinárodním letišti Johna F. Kennedyho v New Yorku.

Car Hire ve společnosti John F. Kennedy International Airport

Na letišti JFK je celkem 8 terminálů a všechny mají své vlastní centrum pro autopůjčovny. Většina velkých mezinárodních společností se nachází ve všech terminálových budovách. Nicméně, zkontrolujte předem, které terminály najdete společnost, ze které budete mít pronájem auta. Dostat se mezi terminály není stejně obtížné a neustále je zde kyvadlový autobus. Auta jsou zaparkovaná na stanici Federal Circle a můžete se tam dostat se sportaxi (AirTrain), která odjíždí ze všech terminálů.

 • Z JFK do Central Parku na Manhattanu, je to asi 17 mil, s dobou jízdy asi 35 minut.

Car Hire ve společnosti Newark Liberty International Airport

V Newarku, je snadné najít centrum, kde autopůjčovny mají své stoly. AirTrain (sportaxi) pojedu na stanici P3,kde parkují i auta.

 • Z Newarku do Central Parku na Manhattanu, je to asi 20 mil, s dobou jízdy asi 30 minut.

Půjčovna aut na letišti LaGuardia

V LaGuardia se všechny autopůjčovny nacházejí ve stejném centru. Chcete-li se dostat do centra, vezměte si vlastní kyvadlové autobusy provozované každou autopůjčovnou. Tyto oba vyzvednout a vyrazit cestující mimo Terminál A (Marine Air Terminal). Proto, pokud letadlo dorazí na jiný terminál, musíte si vzít vlastní kyvadlový autobus, který běží mezi terminály (červená nebo modrá čára).

 • Z LaGuardia do Central Parku na Manhattanu, je to asi 11 mil, s dobou jízdy asi 25 minut.