Autopůjčovna Dallas

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dallas

Najděte levné autopůjčovny v Dallas vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dallas. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dallas

Autopůjčovna Dallas
Půjčovna aut Dallas

Dallas je na sever státu Texas Trinity řeky, a je 9. nejvíce zalidněné město ve Spojených státech. Město má 1,2 mil. obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci 6.300.000.

Dallas je hlavním kulturním a hospodářským centrem regionu a jeho ekonomika je založena na bankovnictví, obchodu, informatiky, lékařský výzkum, doprava a logistika. Kromě toho, Dallas známé pro své ropy a bavlny průmyslu.

Město má vlhké subtropické podnebí s horkými léty a mírnými zimami. Letní teploty se pohybují kolem 35 stupňů Celsia, v zimě, město denních teplot cca. 21 stupňů C. To je často vlhké v Dallasu.

Panoráma se vyznačuje moderními budovami a mrakodrapy, a nejvyšší stavba je hlavní centrum – které se tyčí 286 stop nad zemí.

Některé z nejpopulárnějších dallas ‚turistických atrakcí patří Lake „White Rock Lake“ s okolním parkem – což je vyhledávanou rekreační oblastí, John F. Kennedy Memorial Plaza – která označuje místo, kde byl zavražděn v roce 1963, „Train Floor Museum“ – muzeum, které je rovněž věnována John F. Kennedy socha park „Nasher“, „Meadows Museum of Art“ – s rozsáhlou sbírkou španělského umění (včetně prací Eli Greco, Goya, Miró a Picasso) a „Dallas Museum of Art“ – s rozsáhlou sbírku uměleckých děl od nejstarších dob až do současnosti. Zde návštěvníci včetně vidět práci Monet, Gauguin a van Gogha.

Dallas má jinak botanickou zahradu, akvárium, zoo, zábavní park, golfové hřiště, výborná nákupní s mnoha nákupních center.

Dallas Fort Worth International Airport se nachází 34 mil severozápadně od centra města.