Autopůjčovna El Paso

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut El Paso

Najděte levné autopůjčovny v El Paso vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v El Paso. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

El Paso

Autopůjčovna El Paso
Půjčovna aut El Paso

El Paso se nachází na nejzápadnějším cípu Texasu, konkrétně Rio Grande, která je hraniční řekou s Mexikem.Město má necelých 610.000 obyvatel (2010), z nichž většina jsou španělské (mexické) původu. Několik mostů přes Rio Grande Připojení El Paso na mexické sousedním Ciudad Juárez.

Město bylo založeno na počátku 1600, ale neobdržel oficiální statut města až do roku 1859. Spolu s městskou oblast kolem El Paso tvoří metropolitní oblast s celkovým počtem téměř 750.000.

Po El Paso dostal železniční spojení v roce 1881, bylo město do období silného růstu – a to je nyní důležité finanční a obchodní centrum se silným mexickým pocit. Okolní města je jinak charakteristický jako pěstování bavlny a dobytka chov.

Turistický příliv do El Pasa je značný – a jednou z atrakcí města je autentický, obnovena mexické město. Město má také několik zajímavých muzeí – včetně „Centennial Museum a Chihuahuan Desert Gardens“ – kulturní a přírodní historické muzeum, „El Paso Museum of Archaeology“ – archeologické muzeum, „El Paso Museum of History“ – historické muzeum a muzeum umění „El Paso Museum of Art“ . Ten se nachází v blízkosti proslulého a populární divadla Plaza, která byla založena ca. 1930. Divadlo sídlí v budově ve španělské inspiroval colonial, považována za jednu z památek El Pasu v.

V opačném případě, El Paso vyznačuje silnou vojenskou přítomností. V místě a okolí města je velké vojenské zařízení, včetně Fort Bliss, který byl postaven v roce 1848 na obranu města proti Apache Indy. Fort Bliss je nyní centrem pro US Air Force, a posádka asi 20,000 jsou rozmístěny tam. Nedaleko odtud, v sousedním státě Nové Mexiko, je slavný střílet „White Sands Missile Range.“ Pro ty, kteří zajímají o vojenskou historii, návštěva muzea „Bliss Fort & studijního střediska,“ doporučit.

Nejbližší letiště je El Paso International Airport, který se nachází 12 km severozápadně od města.