Autopůjčovna Newark

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Newark

Najděte levné autopůjčovny v Newark vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Newark. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Newark

Autopůjčovna Newark
Půjčovna aut Newark

Newark se nachází ve státě New Jersey, pouhých 15 km západně od New Yorku – Je často považován za součást New Yorku metropolitní oblast.Obyvatel je vyšší než 280.000 (2010).

Newark podnikání jsou součástí založeny průmyslu, ale to se postupně stala hlavním obchodním a komunikační centrum. Navíc, město má důležitou hlubinných portu.

Newark byl původně založen v roce 1666, ale měl jeho největší rozkvět v 1800s a časném 1900s. Ve druhé části roku 1900, město bylo ovládáno rasovými konflikty, ale to se stalo menší problém, za posledních pár desítek let – spolu s rozsáhlým obnovy měst.

Tam je několik historických budov ve městě, včetně „Katedrála Nejsvětějšího Srdce Ježíšova“ – Severní Amerika je 5. ‚S Cathedral.Byl postaven v letech 1899 a 1954 po mnohem starších francouzských modelů, a je v současné době arcidiecéze katolické církve. Také židovský „Prince Street Synagogue“ je dobře stojí za návštěvu. Jinak, město má několik 1930 budov v „art deco“ stylu na odiv.

Návštěva katedrály, je krátký výlet do krásného Branch Brook Park, který obsahuje národa největší sbírku kvetoucích třešní – s názvem „Cherryblossomland“.

Newark je také známý pro jeho bohatý kulturní život, a „New Jersey Performing Arts Center“ (NJPAC) je jedním z největších center pro umění předvádění v USA. To bylo otevřeno v roce 1997 a výrazně přispěl k oživení města.

Nejbližší letiště je Newark Liberty International Airport, která se nachází 8 km jižně od centra města.