Autopůjčovna Atlanta

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Atlanta

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Atlanta od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Atlanta přes nás.

Atlanta průvodce

Bilutleie Atlanta

Atlanta Půjčovna aut

Je to hlavní a největší město ve státě Georgia.
Město zde má asi 420.000 obyvatel, zatímco celý městský region má populaci více než 5,2 milionu.

Atlanta byla založena v roce 1837 jako železniční uzel. Dnes je město předním finančním a obchodním centrem pro jihozápadní část Spojených státůa má všestranný průmysl. Několik velkých společností má své sídlo v Atlantě, včetně Coca Cola Company a zpravodajského kanálu CNN.

Atlanta má více než 20 univerzit a vysokých škol, a je také důležitým kulturním a kongresovém centrem. V roce 1996 se ve městě chýlilo k letním olympijským olympijským herám.

Atrakcí

Atlanta je oblíbené turistické město a má více než 35 milionů návštěvníků ročně. Panoráma města je ovládána moderními mrakodrapy a výškovými budovami a v centru města najdete dobré nákupní možnosti s obchody a nákupními centry.

Zoo „Atlanta Zoo„, akvárium „Georgia Aquarium“, stejně jako zábavní park „Six Flags over Georgia“ jsou oblíbené turistické atrakce pro celou rodinu. Atlanta má také divadla, operu a mnoho uměleckých galerií.

Atlanta má nespočet muzeí – včetně muzea věnovaného životu Jimmyho Cartera. Martin Luther King Jr. Muzeum může být také doporučeno pro návštěvu. Jinak má město židovské muzeum, několik historických muzeí, papírové muzeum, přírodovědné muzeum, planetárium a botanickou zahradu.

Panoramatu atlanty dominují moderní mrakodrapy. V centru města jsou dobré nákupní příležitosti.

Prozkoumejte Atlanta s pronájmem vozu

Většina lidí, kteří jsou na dovolené ve Spojených státech, s výjimkou velkých měst, jako je New York City,použijte pronájem auta se dostat kolem. To může znamenat mnoho hodin za volantem, protože Spojené státy jsou poměrně prostorná země. Ve stejné době, je to snadné řídit ve Spojených státech. Zde jsou dálnice mezi většinou míst, a s dobrou možností stravování všude na jízdních pruhů. Také se podívejte na mapu a na internetu před spuštěním dlouhých fází. Často tam jsou vzrušující místa k zastavení podél cesty.

Alpharetta radnice – jedna z mnoha historických budov města.

Alpharetta – historické a autentické jižní město

Alpharetta je jedním z předměstí Atlanty. Městečko má centrum s velkým množstvím historických budov, které jsou dobře zachovalé a jsou považovány za jedno z nejvíce obyvatelných míst ve státě k návštěvě. Zde jsou koncerty téměř každý den. Tam jsou hudební a kulturní festivaly často konají, město má více než 200 dobrých restaurací, pivovary, bary a noční život s dobrou atmosférou, stejně jako spousta zelených ploch a příležitostí pro výlety v přírodě. Je také kousek od Atlanty, takže je snadné navštívit autentičtější část státu Georgia.

  • Do města Atlanty do Alpharetta je to jen 30 km. Pokud se vyhnete dopravní špičce, cesta vás posune vpřed asi za 30 minut.

V Helen, oni zavedli zákony, které diktují, že všechny budovy by měly být v bavorském stylu budovy.

Helen – „německé“ horské město v Severní Georgii

V mnoha městech ve Spojených státech, obyvatelé jsou velmi znepokojeni jejich původní kořeny. To může platit zejména pro Helenu, americké městečko s necelými 600 obyvateli. Tam zavedli zákony, které nařizují, že všechny budovy by měly být v bavorském stavebním stylu. Oktoberfest je samozřejmostí ve městě, a byl držen více než 50 let v řadě. Helen je také v Appalačských horách, pohoří, které se táhne až do Kanady. Zde najdete spoustu zajímavých věcí, které můžete dělat ve volné přírodě, zejména pro rodiny cestující společně. Může se to zdát trochu Disneyland-jako s bavorským městem ve Spojených státech, ale stále Helen je zážitek, měli byste vidět, jestli budete cestovat do Gruzie.

  • Z centra Atlanty je to asi 90 mil do alpské vesnice Helen. Jedete více než polovinu vzdálenosti na dálnici a měli byste vypočítat přibližně 2 hodiny a 10 minut na cestě.

V Nashvillu je to hlavně o hudbě a každou noc můžete zažít živou hudbu.

Nashville, Tennessee – Hudební hlavní město Spojených států amerických

Nashville je mnohými považován za hlavní město americké hudby– a to nejen z hlediska country hudby. Tohle je velké město, které je uvězněno v malém těle. Obyvatelé jsou milí a užiteční, památek je mnoho a každou noc se nemůžete brodit do dobrých barů a hospůdek s živou hudbou. Mnohé scény ve městě jsou legendární a dláždí cestu řadě slavných umělců. Město je také známé tím, že má mnoho dobrých restaurací, vzrušujících muzeí (z nichž mnohé jsou zaměřeny na hudbu) a většina z nich je zde relativně cenově dostupná ve srovnání se zbytkem země. Všimněte si, že existuje mnoho Američanů, kteří jdou do Nashvillu o víkendech. Možná budete chtít naplánovat výlet během týdne, a to i ve vztahu k provozu na silnicích.

  • Je to 250 mil mezi Atlantou a Nashvillem. Řídíte celý úsek dálnice a bez zastavení cesty bude obvykle trvat asi 4 hodiny.

Savannah – „Rodné město“ Forrest Gump

Savannah je nejstarší město ve státě Georgia, založené v roce 1733. Přitahuje mnoho návštěvníků, částečně proto, že má pěkné centrum s mnoha starými a úctyhodnými budovami,s dlážděnými ulicemi, velkými parky a slavnými památkami. Savannah je také známá pro své mnoho a jemné písečné pláže se nachází na Tybee ostrovy mimo centrum města (dostanete několik z nich autem). To je také jeden z nejlepších amerických měst, pokud jde o potraviny. Blízkost Atlantiku znamená dobrý přístup k čerstvým mořským plodům, které dostanete v hojných porcích v mnoha dobrých restauracích ve městě.

  • Je to docela přesné 250 mil od Atlanty do Savannah, kde celá cesta vede po dálnici. Pokud jedete bez zastávky, bude to trvat asi 4 hodiny.

Savannah nabízí několik skvělých parků, jako je Forsyth Park.

Provoz v Atlantě může být docela statný a během dopravní špičky je výhodou nechat auto stát.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Atlanta patří mezi nejlevnější velká města ve Spojených státech zaparkovat palců Město má také velmi vysoký počet parkovacích míst ve vztahu k počtu aut na silnicích. Parkování na ulici najdete všude, ale vezměte prosím na vědomí, že na všech místech není tak bezpečné. Některé oblasti centra města se mohou vyskytnout, i když statisticky to obvykle jde dobře. Přineste všechny cennosti z auta a šance na vloupání jsou velmi nízké. Pokud se chystáte zůstat na dlouhou dobu ve městě s pronájmem auta, to by mohlo být dobré stáhnout aplikaci ParkWhiz. Zobrazuje dostupná parkovací místa a parkovací garáže a informuje o tom, jaké jsou ceny.

Provoz v Atlantě je popisován jako docela statný během dopravní špičky. Tam může být dlouhé fronty, se spoustou agresivních řidičů na silnicích. Město v posledních letech výrazně vzrostlo, což přispívá k problému. Vyhnete se nejhoršímu tím, že necháte auto na ty hodiny, kdy lidé jdou do práce a z práce. Vezměte prosím na vědomí, že můžete být pokutován ve státě Georgia, pokud jedete příliš pomalu v levém souboru na dálnicích. Můžete být také pokutován, pokud jsou otevřené lahve nebo plechovky obsahující alkoholické nápoje uvnitř prostoru pro automobily, a to i v případě, že nápoj je v držení cestujícího.

Letiště v Atlantě je největší na světě měřeno v počtu cestujících.

Letiště

Hlavní letiště v Atlantě se nazývá Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport, pojmenované po dvou bývalých starostech města. Letiště je největší na světě měří v počtu cestujících, a je připojen k 150 měst na domácím trhu ve Spojených státech, a více než 70 měst jinde na světě. Z Paříže pouze, letiště v Atlantě dostane téměř 900.000 cestujících ročně.

Navzdory velikosti Hartsfield-Jackson letiště, je to poměrně snadné s půjčovnou aut tam. Všechny autopůjčovny jsou dodávány do samostatného centra (RCC – Rental Car Center) otevřeného 24 hodin denně. Centrum je propojeno s letištními terminály a parkovacími místy samostatným efektivním dopravním systémem (SkyTrain). Od roku 2020 je na letišti 13 autopůjčoven. Jedná se o mnoho mezinárodních společností, jako je Avis, Alamo, Sixt, Budget a Hertz, stejně jako několik místních a amerických, jako je Payless a Dollar Rent A Car.

  • Hartsfield-Jackson se nachází pouhých 10 mil jižně od centra města, s dobou jízdy asi 15 minut.
Menu