Autopůjčovna Reno

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Reno

Najděte levné autopůjčovny v Reno vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Reno. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Reno

Autopůjčovna Reno
Půjčovna aut Reno

Reno se nachází na úpatí známého pohoří Sierra Nevada v USA státě Nevada, a má asi 225.000 obyvatel (2011).

Reno začal jeho vývoj směrem k městské obce v polovině roku 1800, včetně protože objevu zlata v okolních hor. Toto vytvořilo zlatou horečku, která však netrvaly tak dlouho – ale dost dlouho pro vypořádání byla poměrně velká. O několik let později bylo zjištěno, že stříbro a těžba operace byly stanoveny – něco, co se ukázala být mnohem výnosnější.

Jinak Reno znám především jako „The Biggest Little Town na světě“ – a je známý pro jeho mnoho spillecasinoer. Reno soutěží tam s dalším městem v Nevadě, a to ještě slavnější Las Vegas. Pověst jako město gamblerů, v kombinaci s některými – americkými standardy – velmi liberální zákony o rozvodech, dal městu pověst jako morální „roztřepený“.

Reno je mnohem lepší než jeho pověst, a město je také vzdělávací centrum v Nevadě – a našli státu nejstarší univerzita, University of Nevada – která byla založena v roce 1864.Navíc Reno přirozený výchozí bod pro návštěvu nádherné lyžařské areály, které byly navázány v horách sousedních oblastí.

Tam jsou dvě letiště ve městě Reno: Reno – Tahoe International Airport se nachází 6 km jihovýchodně od města, a Reno Stead Airport. Ten se nachází 19 mil severozápadně od centra města.