Autopůjčovna San Diego

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Diego

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v San Diego od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v San Diegu přes nás.

San Diego průvodce

Bilutleie San Diego

San Diego Pronájem auta

San Diego se nachází v americkém státě Kalifornie, nedaleko hranic s Mexikem, a je město asi 1,3 milionu obyvatel (2010). V celé metropoli žije přibližně 100 000 lidí. 3 miliony.

Městský přístav je považován za jeden z nejlepších a nejdůležitějších v Kalifornii, a zde je také jedním z největších námořních základen amerického námořnictva. San Diego má také některá odvětví, včetně sezóny 2015-16. v letecké a raketové výrobě, stejně jako v elektronice.

Historie města začala jednoho dne v roce 1602, kdy španělský průzkumník na břehu a pokřtil místo San Diego po svatém Didakus. Oficiální založení se však stalo až v roce 1769 – dokonce i pod záštitou Španělů. San Diego však ztratilo svůj status města v roce 1852, po letech mexické nadvlády – ale město bylo poté přestavěno Američany 3 míle dále na jih – a vstoupilo do silného období růstu.

Atrakcí

San Diego se může pochlubit řadou skvělých turistických atrakcí – včetně dvou z nejznámějších světových zoologických zahrad,Zoo San Diego a San Diego Wild Animal Park. Také je ve městě oddělení řetězce zábavních parků „Sea World“.

Kromě toho, San Diego je známý pro své nesčetné pláže pláže, včetně Coronado Beach, Ocean Beach, Mission Beach, Pacific Beach, La Jolla a Del Mar Beach.

Balboa Park je také populární soud. Je to největší veřejná zeleň v San Diegu a rozkládá se na ploše 4,9 km². V parku je také řada kulturních institucí a muzeí. Balboa Park byl založen v roce 1868 a nachází se v blízkosti zoo v San Diegu. A co víc, Mission Bay Park je třeba zmínit – největší člověkem-vyrobené vodní park ve Spojených státech. Nabízí širokou škálu aktivit spojených s vodou, stejně jako skvělé turistické stezky a hřiště pro děti. Mission Park ročně navštíví asi 15 milionů návštěvníků.

Balboa Park je největší veřejný zelený prostor v San Diegu.

Prozkoumejte San Diego s pronájmem vozu

San Diego se nachází jižně od Los Angeles,a hned vedle hranic s Mexikem. Město není špatné jet na dovolenou, a obsahuje bohatý výběr dobrých restaurací, aktivit, památek, stejně jako skvělé pláže a koupání. Nicméně, většina lidí, kteří sem přicházejí tráví spoustu času zkoumáním oblasti kolem města. V jižní Kalifornii, tam jsou nekonečné možnosti pro jízdu na dobrodružná místa.

Jedním z nejlepších kalifornských přímořských letovisek je město La Jolla.

La Jolla – Jeden z nejlepších kalifornských přímořských letovisek

La Jolla je rezidenční a plážová oblast, která se nachází severně od centra San Diega. To je známé pro, mimo jiné, s několika vzdělávacích institucí, jako je University of California San Diego, několik výzkumných institucí, a základna pro řadu známých společností. Nejznámější je, že La Jolla je stále pro své jemné písečné pláže, z nichž některé jsou několik kilometrů dlouhé. Je oblíbené cestovat sem o víkendech, a to jak pro koupání, tak pro příjemný život v této oblasti. Najdete zde několik vynikajících restaurací, nákupní příležitosti jsou velmi dobré a v La Jolla je spousta práce pro lidi všech věkových kategorií. Jedno z nejlepších amerických golfových hřišť se nachází v blízkosti pláže, je zde legoland, v La Jolla najdete akvárium a vodní park s tuleni a lachtany a zoo v San Diegu je vzdálená jen kousek autem.

  • La Jolla se nachází pouhých 20 kilometrů severně od Down Town v San Diegu. Doba jízdy bude asi 20 až 25 minut, pokud nechcete, aby se na cestu v polovině dopravní špičky.

V Tijuaně se průvody a festivaly konají po celý rok.

Tijuana – Udělejte si výlet do Mexika

Pokud chcete zažít velký kontrast ke Spojeným státům a Kalifornii, stačí se vydat na krátkou jízdu do Mexika. Hned za hranicemi je metropole Tijuana, která vítá více než 10 milionů návštěvníků ročně ze San Diega. Mnoho z nich míří přes hranice, aby zažili pulzující noční život v Tijuaně. Nicméně, město má více než dost nabídnout i pro rodiny, nebo ti, kteří rádi spí v noci. Zde získáte vynikající mexickou kuchyni připravenou tradičním způsobem, najdete zde mnoho muzeí a kulturních center, přehlídky a festivaly se konají po celý rok a město má nekonečnou pláž s rušným koupacím životem.

  • To je ne více než 30 kilometrů od centra San Diega do centra Tijuana v Mexiku. Pokud nebudete muset strávit dlouhou dobu na hraničním přechodu, bude to trvat asi 25 až 30 minut, než tam jedete autopůjčovnou.

Karlovy Vary jsou ideálním místem pro dovolenou na pláži s rodinou.

Karlovy Vary – Golfové a přímořské letovisko mezi LA a San Diegem

Toto malé pobřežní město je kousek od San Diega směrem k Los Angeles. Německý název je dán tím, že zde najdete pramenitou vodu, která má jedny ze stejných vlastností jako voda původního Karlových Varů v dnešní České republice. Město je dnes více známý jako suverénní resort, nemluvě o jeho spojení se sportem golfu. Několik největších světových výrobců golfového vybavení pochází z Karlových Varů. Samozřejmě, že existuje také mnoho golfových hřišť ve městě a okolí. Zde je koupací život také velmi dobrý. Dlouhá pláž města je čistá a čistá, s restauracemi, bary a kavárnami všude. Karlovy Vary jsou velmi přátelské k rodináma mají mnoho aktivit, které se starají o děti, jako je akvárium a legoland.

  • Ze San Diega do Karlových Varů, je to asi 35 mil, pokud se budete držet na dálnici I-5 N.

Palm Springs – Prázdninový ráj a pouštní oáza

Palm Springs resort je jen kousek od San Diega a Los Angeles, míří do vnitrozemí směrem k Joshua Tree Národního parku. Město není tak velké, s pouhými 44.000 obyvateli, ale vítá kolem 1,8 milionu návštěvníků ročně. Téměř všechny Palm Springs je zaměřena na cestovní ruch. Existuje více než 200 hotelů a dalších nemovitostí ve městě, více než 100 restaurací, a centrum města je mekkou pro ty, kteří rádi nakupují. Palm Springs také přitahuje mnoho kulturně zainteresované lidi všech věkových kategorií. Zde jsou všechny druhy festivalů, kde nejznámější je hudební festival Coachella. To je také populární, aby se aktivní dovolenou v Palm Springs. Ve městě najdete všechny druhy sportovních arén a oblast má největší hustotu golfových hřišť po celé Kalifornii.

  • Nejrychlejší z několika jízdních tras mezi San Diegem a Palm Springs vede po dálnici I-15 N přes Temecula a Moreno Valley. Vzdálenost je pak 225 kilometrů a doba jízdy bez zastavení bude asi 2 hodiny a 10 minut.

Palm Springs má největší hustotu golfových hřišť v celé Kalifornii.

Největší město v Kalifornii je plné aktivit a památek!

Los Angeles – glamour hlavní město světa

Los Angeles je zdaleka největší město v Kalifornii, s přibližně 13 miliony obyvatel. Najdete zde ikonické čtvrti jako Hollywood,Santa Monica, Beverly Hills a Venice Beach. Pokud jste v Kalifornii a máte pronájem auta, dopřejte si výlet do hlavního města glamour. I když byste mohli snadno strávit několik týdnů zkoumání LA, budete mít také spoustu času za pár dní. Například, pobyt v hotelu na jedné ze slavných pláží, vzít prohlídku Beverly Hills,navštivte Paramount Pictures Studios a Disneyland,a jít nakupovat v Rodeo Drive. Hollywood znamení, Sunset Boulevard a Hollywood Chodník slávy jsou také mezi nejoblíbenější památky. Pokud máte zájem o umění a kulturu, LA je Mekka. Zde najdete některé z nejznámějších muzeí na světě, velcí umělci mají pravidelné koncerty, a můžete zažít všechny druhy jemných výstav, divadelních představení a představení.

  • Ze San Diega do Los Angeles je to asi 125 mil. Nejrychlejší trasa vede podél pobřeží a dostanete jízdní čas asi 1 hodinu a 45 minut.

Provoz v San Diegu je méně hustá než v jiných podobných městech.

Parkování a provoz s pronájmem auta

V San Diegu je poměrně snadné najít parkování ve označených místech v ulicích. Od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00 jsou prostory zpoplatněny, v neděli a o státních svátcích je zdarma k parkování. Platíte na parkometrech buď mincemi, nebo mobilním telefonem, pokud si stáhnete aplikaci ParkMobile. Ceny závisí na tom, ve které ze 3 městských zón můžete zaparkovat (červená, bílá a modrá), a samozřejmě je nejdražší v centru města. Ve městě je také více než dost parkovacích míst. Většina hotelů ve městě určité velikosti má dobré parkovací místa, a ty jsou obvykle také otevřené pro lidi, kteří nejsou hosty hotelu.

Provoz v San Diegu je méně hustý než ve městech, jako je Los Angeles a San Francisco, ale fronty mohou být stále poměrně dlouhé během dopravní špičky. To platí zejména pro dálnice, které jdou dovnitř a ven z centra města. Provoz může být také vnímán jako docela hektický, pokud nejste ve městě známi. Návštěvníkům, kteří mají dostatek času, se doporučuje, aby co nejvíce využili správný jízdní pruh, pokud má silnice dva pruhy. Pokud má silnice čtyři pruhy, což je běžné na dálnicích v centru města a mimo centrum města, měli byste být ve druhém pruhu zleva. Nejvnitřnější pruh je přednostně používán kamiony a podobně, zatímco pole na krajní levici je používáno těmi, kteří mají málo času.

Mezinárodní letiště San Diego obsluhuje více než 25 milionů cestujících ročně.

Letiště

San Diego International Airport bylo dříve nazýváno Lindbergh Field: Patří mezi nejvíce obchodované ve Spojených státech, které slouží více než 25 milionů cestujících ročně. Převážná většina z toho je z domácí dopravy. Více než 1 milion cestujících pochází z mezinárodních letů. Hlavním důrazem jsou zde mimo jiné přímé lety z Německa, Švýcarska, Anglie, Japonska a Mexika.

Od roku 2015 se všechny autopůjčovny shromáždily v novém centru na letišti. Dříve, jeden musel najít každou společnost kancelář, s různými kyvadlovými autobusy. Dnes používáte stejný kyvadlový autobus, bez ohledu na to, ze kterého terminálu přijedete nebo odjedete.

K dnešnímu dni je zde 14 různých společností, které nabízejí pronájem automobilu. Patří mezi ně mezinárodní společnosti jako Hertz, Avis, Budget a Enterprise, stejně jako několik známých amerických hráčů. To je také relativně krátká vzdálenost ke čtyřem dalších menších amerických autopůjčoven, které mají kanceláře v blízkosti letiště.

  • Letiště San Diego se nachází hned vedle zálivu North San Diego Bay a prakticky uprostřed města. Vzdálenost do Down Town je pouze 3,5 km, a cesta trvá déle než 5 až 10 minut.
Menu