Autopůjčovna San Diego

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Diego

Najděte levné autopůjčovny v San Diego vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v San Diego. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

San Diego

Autopůjčovna San Diego

Půjčovna aut San Diego

San Diego se nachází v americkém stavu Kalifornie, nedaleko od hranic s Mexikem, a je město s asi 1,3 milionu obyvatel (2010).V celé metropolitní oblasti je domovem cca. 3000000.

Městský přístav je považován za jeden z nejlepších a nejvýznamnějších v Kalifornii, a to je také jeden z námořnictva loďstva základů. San Diego má také nějakou výrobní, včetně v leteckém a raketovém výroby a elektroniky.

Jeho historie se začala psát jeden den v 1602, kdy španělský průzkumník přistál a jmenoval místo San Diego po Saint Didakus. Oficiální založení nenastalo až 1769 – také pod vedením Španělů. San Diego ztratil, nicméně, jeho stav v roce 1852, po mnoha letech mexické nadvlády – ale město bylo přestavěno podle Američanů 5 km dále na jih – a vstoupila do období silného růstu.

San Diego nabízí řadu krásných turistických atrakcí – včetně dva z nejslavnějších zoologických zahrad, “San Diego Zoo” a “San Diego Wild Animal Park.” Navíc je zde část řetězce zábavního parku “Sea World” ve městě.

Kromě toho, San Diego známý pro jeho četné pláže, včetně Coronado Beach, Ocean Beach, Mission Beach, Pacific Beach, La Jolla a Del Mar Beach.

Balboa Park je také oblíbenou destinací. Jedná se o největší veřejnou zeleň v San Diegu, a pokrývá plochu 4,9 km ². Zahrnuto v parku jsou také řada kulturních institucí a muzeí. Balboa Park byl založen v roce 1868 a nachází se v blízkosti San Diego Zoo. Také, Mission Bay Park zmínil – největší umělé vodní park v USA. To může nabídnout širokou škálu aktivit spojených s vodou a skvělé turistické stezky a hřišť pro děti.Kolem 15 milionů návštěvníků se účastní mise Park ročně.

Nejbližší letiště je San Diego International Airport, který se nachází cca. 5 km severozápadně od města.

Menu