Autopůjčovna Japonsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Japonsko

Najděte levné autopůjčovny v Japonsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Japonsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Japonsko

Autopůjčovna Japonsko
Půjčovna aut Japonsko

Japonsko je říše v jihovýchodní Asii, který se skládá z několika ostrovů západním Pacifiku. Největší ostrovy jsou (od jihu k severu): Kyushu, Shikoku, Honshu a největší z nich, Hokkaido. Mezi Japonskem a pevninskou Japonsku moře a nejbližší sousedy na pevnině Čína, Severní Korea, Jižní Korea a Rusko.

Japonsko má na světě desátý největší populaci, s 126659683 (2012) lidé, a na světě je třetí nejsilnější ekonomikou.Japonská kapitál Tokio se nachází na ostrově Honšú.

Všechny ostrovy jsou hornaté, a jsou často vystaveny sopečné činnosti a pohyby v zemské kůře. Přibližně 73% země je pokryta horami s horským pásmem, který protéká hlavních ostrovů. Japonská nejvyšší hora je slavný Mount Fuji, která je 3776 m To může být vylezl, a nejlepší měsíce jsou červenec a srpen. V blízkosti Fuji je pět jezer s zábavních parků a vodních sportů.

Japonsko má nepřeberné množství atrakcí a památek k nabídnutí turistům.Důležitá města a Tokioje Osaka, Kyoto, Hiroshima, Kanazawa a Sapporo.Winter Town Nagano, který byl město hostitele pro zimní olympijské hry v roce 1998, mnoho lyžařských možností.

Meiji Jingu svatyně je jednou z nejkrásnějších parků Tokia a patří mezi nejposvátnější v Japonsku. Jiné populární budovy jsou Kijomizu Temple od 1200s, Císařský palác v Kjótu a Hrad Ósaka.

Japonsko vykonává na staré dědictví s tradicemi v artificiální hudby, folklórní tanec, řemesla a různých tradicích a obřadech čajovém obřadu. Mají svůj osobitý kuchyni, kde se kromě složek přírody a roční období, stejně jako estetický, tíží. To je v souladu s buddhistické filozofie – skromnost a pokora také charakterizuje japonskou životní styl.

Archeologický výzkum ukazuje, že Japonsko bylo osídleno už od lidí pro více než 35.000 lety, v průběhu toho, co je známo jako období pozdního paleolitu. Od 1100 je do roku 1868, Japonsko bylo ovládáno různými feudální dikaturer. Japonsko podporována Německoběhem druhé světové války, která skončila s atomový bombings Hirošimy a Nagasaki v roce 1945.

Hlavní letiště jsou Narita International Airport,60 km východně od Tojyo a Kansai International Airport 50 km jihovýchodně od Osaka.

Populární destinace pro pronájem aut