Autopůjčovna Osaka

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Osaka

Najděte levné autopůjčovny v Osaka vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Osaka. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Osaka

Autopůjčovna Osaka
Půjčovna aut Osaka

Osaka se nachází na jižním pobřeží ostrova Honšú, Osakabukta. Se svými 2,7 miliony obyvatel (2010), je v Japonsku je třetí největší město. Osaka je také centrem země je druhá největší průmyslové oblasti, Hanshin, který také zahrnuje města Kobe, Amagasaki, Kishiwada a Nishinomiya.Také, japonský starobylé hlavní město Kyoto nachází v těsné blízkosti této oblasti. Hanshin kandiduje na pětinu celkové japonské průmyslové produkce.

Osaka je také významným dopravním uzlem, a také významný přístav a obchodní. Kromě toho, existuje několik vysoké školy zde.

Již v 600s tam byl trh, kde se dnes nachází Osaka, a ve středověku to bylo známé pod názvem Maniwa. V roce 1909 bylo město obětí katastrofy ohně, kde byla značná část města položenou v popelu. Také v průběhu 2 Druhá světová válka, části města zničena. Celkově však, přestavěný, a Osaka je dnes moderní město. Starý urbanistická struktura je zachována, a některé zvláštnosti Osaka města, všechny kanály, které je výsledkem města byl původně postaven na říční delty.

Jinak Osaka jeden z nejznámějších japonských kulturních měst, kde zejména divadelní umění v mnoha podobách provedených na. Přes 300 let staré loutkové tradice „Bunraku“ musí být zejména uvedeno. Použité loutky jsou v plném lidské velikosti, a Osaka má zvláštní scénu jen pro tento typ divadla – Národní divadlo Bunraku. Toto divadlo formulář od roku 2003 byl na Seznam světového dědictví UNESCO jako zvláště hodný zachování kulturního projevu.

Osaka také má několik architektonických skvostů na odiv. Kromě několika šintoismu a buddhistické chrámy jsou Osaka Castle, jeden z městských nejúžasnějších budov. Byla postavena v roce 1583 a je považován za symbol Osaka. Pokud hledáte pro zcela originální japonské kulturní zážitek, jeden může trvat 1 ½ hodiny jízdy do hor jihovýchodně od Osaky. Kde je ten starý, malebné vesnice Chihayaakasha na více než 1100 m nadmořské výšky.

Osaka je také velké nákupní městečko s několika nákupních davy. Jeden z nejpopulárnějších návštěvnické destinace v této arkádové ohledu nákupní Ebisubashiuji. A pokud si chcete užít japonské gurmánské tradice, mnoho příležitostí prakticky kdekoli v centru města.

Nejbližší letiště je Kansai International Airport, který se nachází asi 50 km jihozápadně od centra města.