Autopůjčovna Kobe

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kobe

Najděte levné autopůjčovny v Kobe vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kobe. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kobe

Autopůjčovna Kobe
Půjčovna aut Kobe

Kobe se nachází na ostrově Honšú Osakabukta, a je hlavním městem prefektury Hyogo. Vzdálenost na východ k sousedním Osaka je cca. 30 km – a Kobe společně s Ósace a několik menších měst v oblasti městské a průmyslové oblasti Hanshin.Populace Kobe je přibližně 1,5 milionu (2006).

Kobe je jedním z největších světových přístavů. Velké části přístavního zařízení a části průmyslových podniků nacházejících se na skládce v Osakabukta. Oblast přístav, který byl těžce poškozen při zemětřesení v roce 1995, byl později přestavěn. Ve všech, téměř 6500 z Kobes obyvatel zemřelo při tomto zemětřesení.

Moderní město Kobe byla založena v roce 1889 jako přístav pro Osaka, ale již na 200 století nlKr. tam byla dohoda v této oblasti, a krátká doba na konci 1100s byl japonský správní centrum zde.

Kobe je jinak utdanningsby – s několika univerzitami a dalšími vysokoškolskými institucemi. K dispozici je také norské námořníků kostel ve městě.

Mezi mnoha atrakcí je několik velkých parků a různé muzeí – včetně technické muzeum, námořní muzeum a multimediální muzeum Hanshin Awaji Daishinsai Kinen, se sídlem v paměti velkého zemětřesení v roce 1995. Také Art Museum Hyogo Kenritsu Bijutsukan je oblíbenou turistickou destinací. To se nachází v unikátním betonové budově, kterou navrhl proslulý japonský architekt Tadao Ando. Muzejní stálá výstava obsahuje díla od 20. století nejslavnější japonské malíři.

Ze severní části centra města provozuje tři lanové dráhy až na vrchol hory Rokko, kde můžete vychutnat nádherný výhled na město. Na zadní straně hory je tradiční rekreační oblast Arima Onsen, malé město, které se skládá z labyrintu uliček a tradiční domy – kromě horkých pramenů, které prý mají léčebný účinek.

Nejbližší letiště je Kobe Airport, který se nachází na umělém ostrově asi. 8 km jižně od města.