Autopůjčovna Chiba

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Chiba

Najděte levné autopůjčovny v Chiba vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Chiba. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Chiba

Autopůjčovna Chiba
Půjčovna aut Chiba

Chiba je hlavním městem japonské prefektury Chiba – konkrétně ve východní části ostrova Honšú. Město má necelých 1.000.000 obyvatel (2010). Nachází se 40 km jižně od Tokio, je často považován za předměstí hlavního města.Chiba, který měl městská práva od roku 1921, je jedním z nejdůležitějších přístavů Japonska. To je dobře známý pro mít svět je nejdelší zavěšený jednokolejku (celková délka 15.2 km), která má své vlastní prezentaci v Guinessově knize rekordů.

Jedním z Chiba je nejvíce slavný, je hlavní výzkumná plocha pro rostliny a krajiny, Kemigawa Arboretum – a největší světový skládka pro mušlí a škeblí, Kasori. To se rozkládá na ploše 134.000 m2 celku. Město také má jeden z největších a nejoblíbenějších japonských konferenčních center – Makuhari Messe.

Od zajímavostí jinak Chiba Zoo zmínil. To je zvláště známý pro panda červená Futa. Lehce mimo centrum Japonsko je nejdelší umělá pláž, Inage Beach. To je oblíbenou destinací jak pro místní obyvatele i návštěvníky.

Nejbližší letiště je Narita International Airport, který se nachází asi 25 km severovýchodně od Chiba – a to je také jeden z letišť Tokio.