Autopůjčovna Tokio Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tokio Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Tokio Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tokio Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tokio Letiště

Autopůjčovna Tokio Letiště

Půjčovna aut Tokio Letiště

Bývalý mezinárodní letiště – Tokio International Airport – Haneda – (HND) je asi 15 km jihozápadně od centra města.I když je to stále největším japonským letištěm, manipulaci téměř 70 milionů cestujících ročně – je mezinárodní doprava dnes do značné míry převzaty Narita International Airport (NRT), se nachází cca. 60 km severovýchodně od Tokio.Slouží kolem 32 milionů cestujících ročně.

Jediné trvalé zámořských destinací od tokijské letiště Haneda – jsou Paříža Londýn, a Tokio mají pevný počet destinací po celém světě.Mnoho mezinárodních letecké společnosti mají lety do az Narita, letiště je také základem pro Japonsko-založená společnost All Nippon Airways, Delta Air Lines, Japonsko Airlines, Nippon Cargo Airlines a United Airlines.

Letiště Tokio – Haneda má dva velké terminály s řadou zařízení. Zde je dobré konferenční zařízení a bezdrátové připojení na internet, a pro rodiny s dětmi, jsou zde také hřišť v interiéru i exteriéru. V obou terminálů existuje také mnoho restaurací, kaváren a obchodů (včetně duty free). K dispozici je deset hotelů na nebo v blízkosti letiště, a všechny nabízí kyvadlovou autobusovou dopravu.

Dopravní možnosti z letiště do centra Tokia je velmi dobrá, a můžete si vybrat mezi železniční, kyvadlová doprava, autobusem nebo taxíkem.Pokud si chcete pronajmout auto v Tokiu, existuje mnoho půjčovny aut na letišti – jak japonské a mezinárodní – v obou budov terminálů. Některé z nich jsou Avis, Hertz, Budget, National, Nippon, Japaren, Toyota, Mazda a Nissan.

Menu