Autopůjčovna Nagasaki

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nagasaki

Najděte levné autopůjčovny v Nagasaki vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nagasaki. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nagasaki

Autopůjčovna Nagasaki
Půjčovna aut Nagasaki

Nagasaki se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Kjúšú, a je hlavním městem prefektury stejného jména. Nagasaki má nad 450.000 obyvatel (2006), a je v první řadě důležité přístavní a průmyslové město – v níž spisovatel jsou oba součástí těžký průmysl, loděnice a firmy na zpracování ryb. Město má jeho vlastní univerzitu a je také katolická diecéze.

Nagasaki má status města od roku 1568, a byl trochu více než 200 let (1639 – 1859) byl jediný japonský přístavní město, které je otevřené pro obchod s Čínoua Nizozemsku.

Nagasaki jinak známá, co byl cíl jednoho ze dvou atomových bomb klesl na Japonsko v srpnu 1945 (jiní upadali, jak víte, nad Hirošimou).To způsobilo obrovské škody. Téměř 40.000 lidí bylo zabito a tolik zraněných. Více než třetina města byla v troskách.

Nagasaki byl kompletně přestavěn po válce, ale s velkými změnami. Některé z trosek byla ponechána jako památníky, a ve vztahu k jakémukoli z nich byly postaveny vlastní atomové bomby muzeum. V současné době existuje mezi městskými nejnavštěvovanějších atrakcí. Uvnitř rozbité katedrály Urami byl hlavou jedné formy Maria našel. Toto bylo později namontovaný na nové podobě, a v roce 2005 – 60. výročí atomové bomby – dát v kapli přestavěné katedrály.Kaple je pojmenovaná „Naší Paní z atomové bomby.“

Další zajímavosti v blízkém okolí Nagasaki Clover Zahrada s krásným schodiště, rybníky a fontánami. Nachází se na kopci jižně od centra města. Nebo si můžete vzít lanovkou až na 333 metrů vysoké hory Inasa-Yama, a získat fantastický výhled na Nagasaki a okolních oblastí. Navíc přístaviště okres Dejima Wharf je dobře stojí za návštěvu. To bylo původně holandská obchodní příspěvek, ale dnes je zde řada restaurací, barů, galerií a obchodů.

Nejbližší letiště je Nagasaki Airport, který se nachází 18 mil severozápadně od centra města.