Autopůjčovna Sapporo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sapporo

Najděte levné autopůjčovny v Sapporo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sapporo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sapporo

Autopůjčovna Sapporo
Půjčovna aut Sapporo

Sapporo se nachází jihozápadně od ostrova Hokkaidó – a je také hlavním městem provincie Hokkaido. Město má necelých 2 miliony obyvatel (2010). Sapporo nejdůležitější odvětví cestovního ruchu a zpracování potravin.Několik z největších pivovaru japonské nachází ve městě Sapporo. Mezi další stane se známé Sapporo Beer se zde vyráběly.

Přestože Sapporo není přijat formální status města až do roku 1922, bylo již jasné, v roce 1876 podala na univerzitu zde. Až do roku 1972 bylo město poměrně malé, ale v souvislosti s tímto Sapporo byl pověřen organizovat zimní olympijské hry ten rok, bylo rozhodnuto vyvinout do hlavního města. Nepřímým důsledkem města olympijskému stavu je roční Sapporo Snow Festival, jako je obsahuje velmi populární ledová socha soutěž. Sapporo je vůbec typické vintersportsby, s mnoha příležitostmi pro rozmanité lyžování.

Mezi památky Sapporo je malá dřevěná stavba se zvonicí v norském designu z kolem roku 1870. To funguje jako důležitý symbolický budovy ve městě. Jinak šintoismus chrám Hokkaido Jinju od roku 1869 populární destinace. Město také má krásnou botanickou zahradu, a mnoho muzeí. Nejdůležitější z nich je Hokkaido Museum of Modern Art, Muzeum Miyanomori ølmuseet do Sapporo pivovarů.

Sapporo má také své vlastní slavné zábavy kabáty – Sapporo – což je jedna z největších a nejznámějších svého druhu v celé Japonsko.

Nejbližší mezinárodní letiště je New Chitose Airport, což je cca. 42 km jihovýchodně od Sapporo.