Autopůjčovna Tokio

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tokio

Najděte levné autopůjčovny v Tokio vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tokio. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tokio

Autopůjčovna Tokio
Půjčovna aut Tokio

Tokio je Tokio Bay na jižním pobřeží ostrova Honšú – a Japonsko kapitál a ekonomické centrum.Tokio má celkem 13 milionů obyvatel (2010). Vzhledem však celá městské oblasti, jako jsou také zahrnuje města Kawasaki a Jokohama, populace se zvyšuje na téměř 40 mil. Kč – dělat to svět je největší městská oblast.

Město Tokia má samozřejmě nepřeberné množství atrakcí nabídnout, takže budete jen zmínit některé z nejdůležitějších. Mezi nejvýznamnějších kulturních institucí za Národní muzeum v Ueno parku, obrovského Národní knihovna a historické muzeum Edo Tokiu. Jinak, město má celou řadu divadel – včetně Národního divadla Kokuritso-gekijo a slavné divadlo kabuki, což je japonský premiér místem pro více než 400 let staré divadelní formy Kabuki.

Pokud jde o historické budovy, císařský palác z 1912 jednoho z nejslavnějších. Populární turistické atrakce jsou také shintoistiske Meiji Shrine od roku 1800, a starobylý buddhistický chrám Asakusa Kannon. Populární a turistické přátelský objekt nedávného data je 333 metrů Tokio Tower, kde můžete získat fantastický výhled na velké části metropolitní oblasti.

Klíč atrakcí pro rodiny s dětmi je Tokio Disneyland, který se nachází ve východních okraji města – a jeden by měl nakupovat v Tokiu, jeden by měl vzít na výlet do Tokia. Je to oblast, kde upscale butiky a gourmetrestaurenter prakticky ve frontě. Nicméně, tam jsou také mnohem levnější nákupních center v Tokiu.

Japonská kapitál je tak velká, že téměř dech. Pak to může být dobré si odpočinout v jedné z mnoha národních parků, které jsou většinou umístěny v západních a jižních částech města.

Nejbližší letiště je Tokio International Airport – Haneda, který se nachází asi 15 km jihozápadně od centra Tokia.Je japonská nejrušnější letiště – a slouží téměř 70 milionů cestujících ročně. Letiště je v současné době používán především pro vnitrostátní lety. Mezinárodní doprava je velmi převzaty Narita mezinárodní letiště, které se nachází asi 60 km severovýchodně od Tokia.