Autopůjčovna Kyoto

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kyoto

Najděte levné autopůjčovny v Kyoto vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kyoto. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kyoto

Autopůjčovna Kyoto
Půjčovna aut Kyoto

Kyoto se nachází na ostrově Honšú, na jižním konci Biwasjøen.Vzdálenost jihozápadní do sousedního města Osaka je asi 50 km – a Kyoto jsou z velké části pěstuje spolu s Osaka.Město má populaci téměř 1,5 milionu (2006).

Kyoto je považován za centrum pro japonské umění, a město je známý především pro své tkaní hedvábí a výroba porcelánu, stříbra, smalt, atd. -, které mají obrovský trh a to jak v Japonsku a mezinárodně.Tkaní hedvábí továrny může vypátrat jeho historii zpátky, kdy byl Kjótský založena v roce 794 nlKr. Město, které nese určitý nádech čínského vlivu, od jeho založení až 1868 – to je více než 1000 let – japonská kapitál a rezidence císařské rodiny.

Kyoto je také známý jako jeden z hlavních center bankovnictví a financí, ale je také klíčovým utdanningsby s několika univerzitami – včetně Kyoto University a University Doshisha (oba založeny v druhé polovině roku 1800), a několik buddhistické univerzity.

Mezi architektonické skvosty města se nachází několik let krásná stavba v tradičním japonském stylu – včetně Old Imperial Palace. Také Nijo hrad z roku 1603 by mělo být uvedeno, která je jednou z nejznámějších hradů Japonska tohoto období.

V opačném případě, mnozí zachovalé chrámy v největších japonských turistických atrakcí. Jsou součástí historického Kyoto, která v plném rozsahu byl vyhlášen UNESCO světového dědictví UNESCO v roce 1994. Mezi hlavní atrakce patří shintoistiske Kamo-wakeikazuchi Temple od 678 nlKr, Buddhistické chrámy, Kijomizu-dera z 1633 (z roku 700 nl), Daigoji z 952 a Kinkauji („Golden Pavilion“) od 1397 -. Kromě nádherné mechu parku Saihoji. Kyoto také obsahovat celou řadu zajímavých muzeí a dalších kulturních institucí.

Co mnoho lidí zřejmě především spojuje Kyoto se je dnes tzv. Kjótský protokol o snižování celosvětových emisí skleníkových plynů (přijaté v roce 1997).

Nejbližší mezinárodní letiště je Kansai International Airport mimo Osaka, což je cca. 110 km jihozápadně od Kyoto.