Autopůjčovna Toledo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Toledo

Najděte levné autopůjčovny v Toledo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Toledo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Toledo

Autopůjčovna Toledo
Půjčovna aut Toledo

Toledo se nachází v centru města Španělsku Na břehu řeky Tajo – cca. 70 km jihozápadně od hlavního města Madrid španělské.Město má asi 83.000 obyvatel (2011), a je hlavním městem autonomního společenství Kastilie-La Mancha.

Toledo je velmi staré město, měl významné postavení již v římských dobách. Město mělo jinak svůj velký rozkvět v pozdním středověku, kdy bylo Španělsko je druhým největším (po Córdoba ) – a obyvatelstvo by pak byly téměř 200.000.

Toledo je zvláště známý pro jeho výrobě oceli, a tady to bylo vyrobené meče a čepele nepřetržitě již od římských dob. Dnes je cestovní ruch, který převzal jako primární zdroj příjmu.

Většina historických atrakcí Toledo se nachází ve staré části města – což je idylicky nachází na útesu. Kolem centra je velká část z dvojitých stěn středověké dobře zachovalé – a uvnitř hradeb, najdeme mnoho příkladů velkého maurské a židovské architektury podél malebných úzkých uliček.

Na nejvyšším bodě stojí impozantní Alcázar. Další dominantní stavbou je katedrála femskipede v gotickém slohu, postavený mezi 1226 a 1493. Je známo, ze vzdálenosti, protože jeho dvě věže, a uvnitř katedrály, můžete zažít několik významných děl, včetně slavný El Greco. Tam je jinak soukromá El Greco muzeum v Toledu.

Přes řeku Tajo může jít až na pár velmi starých mostů. Nejslavnější nich – Alcántarabroen – byl postaven Římany a pak 800 je přestavěn Moors. Toledo je staré centrum města je plné světového kulturního dědictví UNESCO.

Nejbližší letiště je Madrid-Barajas International Airport, který se nachází asi 98 km severovýchodně od města Toledo.