Autopůjčovna Córdoba

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Córdoba

Najděte levné autopůjčovny v Córdoba vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Córdoba. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Córdoba

Córdoba, hlavní město provincie Córdoba, je argentinská největším městem po hlavním městě Buenos Aires.V Córdobě žije 1329604 (2010) obyvatel.

Córdoba je vnitrozemský nachází přímo v Argentině po obou stranách řeky Suquía v důležité zemědělské oblasti.Automobilový průmysl je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví v Córdoba, který je také známý jako argentinský technologické centrum s významným rozvojem, mimo jiné software.

Je důležité, univerzita se šesti univerzitami, a městské prostředí je charakterizováno studenty. Universidad Nacional de Córdoba je v Latinské Americe druhá nejstarší univerzita kdy byla založena jezuity pro 400 roků před v roce 1613. V roce 1918, Córdoba byl sídlem významného univerzitního revoluci v Argentině.

Město bylo založeno v roce 1573 tím, Jerónimo Luis de Cabrera, který pojmenoval to po Córdoba, Španělsko.To byl jeden z prvních koloniálních měst v čem je nyní Argentina. V roce 2000, UNESCO vyhlásilo jezuitskou čtvrtinu starého města jako světové dědictví. V roce 2006, byl jmenován Córdoba rok kultury v Americe. Jádro města je kolem St Martins náměstí.

Córdoba se nachází na úpatí pohoří „Sierras de Córdoba,“ a není daleko od města se nachází několik významných turistických destinací. Jedním z nich je Villa Carlos Paz se nachází u jezera.

Nejbližší letiště je Ingeniero Aeronautico Ambrosio LV Taravella International Airport 9 mil severně, severovýchodně od centra města.