Autopůjčovna Argentina

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Argentina

Najděte levné autopůjčovny v Argentina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Argentina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Argentina

Autopůjčovna Argentina
Půjčovna aut Argentina

Argentinská republika se nachází jihovýchodně od Jižní Ameriky, a je prostorově osmá největší země na světě. Argentina hraničí na východě Atlantského oceánu, Urugvaya Brazílie, na severu Paraguaye a Bolívie a na západě a jihu Čile.Argentina má populaci přibližně 41.300.000 (2010), a úřední jazykem je španělština.

Argentina má velké klimatické změny s subtropické podnebí na severu, mírného klimatu v centrálních oblastech a subantarctic podnebí na jihu.

Pobřeží na východ, je celá 2575 km a skládá se z mnoha hlubokých zátok. Na západě, tvoří Andy přirozený limit Čile.Nejvyšší hora v Aconcagua v Argentině, který se tyčí 6962 m nad mořem Severní země – na hranici Brazílie – jsou známy Iguazufallene, která je jedním z největších v Jižní Americe turistických atrakcí.Pády je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kulturně, Argentina je možná nejvíce slavný jeho tango, které vzniklo v roce 1800. Kromě toho, může země nabídnout turistům pestrou a krásnou scenérii, zajímavá architektura, dobré jídlo a víno, nakupování a různé outdoorové aktivity, jako je golf, lyžování, koupání a vodní sporty.

Hlavní město Argentiny – Buenos Aires – Nachází se na východě řekou Río de la Plata, a je rušný přístav město s mezinárodní příchuť.Přibližně 1/3 obyvatel země žije v nebo v okolí hlavního města. Mírně off Buenos Airesje Argentinský hlavní letiště – Ezeiza International Airport.

Populární destinace pro pronájem aut