Autopůjčovna Mendoza

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mendoza

Najděte levné autopůjčovny v Mendoza vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mendoza. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mendoza

Autopůjčovna Mendoza
Půjčovna aut Mendoza

Mendoza je na západ od Argentiny na úpatí And a je hlavní město v provincii Mendoza.Centrum má 114.822 (2010) obyvatel. S okolními městy, Gran Mendoza, populace 848 660 obyvatel

V blízkosti Aconcagua v Andách, což je nejvyšší vrchol v západní polokouli, charakterizovat toto klidné město. Každý rok přitahuje velký počet cestujících, kteří se snaží vyšplhat na 6962 m vysoký vrchol. V areálu je několik vzrušující možnosti fórum pro pěší a horolezců. Rafting je další populární atrakcí.

Výroba vína přitahuje velké množství návštěvníků Mendoza. Argentina je na pátým největším světovým výrobcem vína, a většina z vína vyrobeného ve městě Mendoza. Vinice jsou krásně nachází na úpatí And, a suché klima, chladné noci a teplé dny, aby podmínky ideální. Existují dobré příležitosti k návštěvě tisíce vinic, jen pár kilometrů od centra města. Zejména, plné a kulaté Malbec víno, je Mendoza známá.

Do centra Mendoza lze navštívit pěšky, a je soustředěna kolem Plaza Independencia s krásnou fontánou. Město nabízí mnoho dobrých restaurací s dobrým výběrem argentinských vín.

Nejbližší letiště je Aeropuerto Internacional Gobernador Francisco Gabrielli, více obyčejně známý jako El Plumerillo. Nachází se 11 km severně od města.