Autopůjčovna Brazílie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brazílie

Najděte levné autopůjčovny v Brazílie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brazílie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brazílie

Autopůjčovna Brazílie

Půjčovna aut Brazílie

Brazílie je největší země v Jižní Americe – a to jak z hlediska počtu obyvatel (asi 200 milionů EUR v roce 2010) a v oblasti (8.500.000 km2). V hlavním městě Brasíliaje domovem asi 2,3 milionů lidí, ale existuje několik měst, které jsou větší, včetně Sao Paulo(11 mil. €) a Rio de Janeiro (6100000).Oficiálním jazykem je portugalština. Brazílie hraničí následující země: Argentina, Kolumbie, Bolívie, Peru, Paraguay, Urugvay, Venezuela, Surinam, Guyana a Francouzská Guyana.

Brazílie je bohatá na přírodní zdroje, a na severu dominuje velké deštných pralesů, zatímco jih a východ je několik velkých pohoří. Země je nejvyšší vrchol je Pico da Neblina, které se tyčí 2994 m nad mořem. Několik kontinentu největších řek běží přes Brazílii. Rainforest oblast je protkaná svět je nejvíce vody bohaté řeky, Amazonas – zatímco Paraná teče z hor na jihu a do sousedního Paraguay a Argentina.

V souvislosti s Paraná najít mocný Iguacu Falls, který je součástí země hlavní atrakci – Iguacu National Park. To pokračuje v Argentině (a jednotek, kde Iguazu). Tento národní park, jak brazilské a argentinské straně – UNESCO World Heritage Site.

Brazílie je považována, a to zejména proto, že z bohatých přírodních zdrojů a širokou nabídku práce, jako vedoucí země v Jižní Americe v ekonomickém smyslu.

Hlavní letiště v Brazílii je Rio de Janeiro (Galeão), zatímco druhá největší je Congonhas Airport v Sao Paolu.

Menu