Autopůjčovna Fortaleza

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Fortaleza

Najděte levné autopůjčovny v Fortaleza vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Fortaleza. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Fortaleza

Autopůjčovna Fortaleza
Půjčovna aut Fortaleza

Fortaleza je hlavní město státu Ceará se nachází v severovýchodní Brazílii Atlantský oceán.S počtem obyvatel 2.315.116 (2009) obyvatel Fortaleza je páté největší město v Brazílii.

Fortaleza je jedním ze tří největších měst v regionu Severovýchod spolu s Recifea Salvador.Město bude jeden z hostitelských měst 2014 FIFA World Cup. Fortaleza má typické tropické podnebí s vysokými teplotami a relativně vysoké vlhkosti po celý rok.

Město se nachází na pláži a má km po km pláží. Iracema je bohémský pláž, barů a nočních klubů. Croco beach je populární plážové letovisko s lehátky, masáže a restaurací a dobré noční život. Praia do Futuro je jedním z nejoblíbenějších pláží na koupání a surfování. Podél nábřeží v centru existuje mnoho hotelů s dobrou úroveň.

Zvláštní atrakcí města je obrovský Pirata Bar otevřít jen jednou týdně. Mucuripe oblast je známá pro své rybolovné činnosti a rybí trh, a také několik lodní výlety jsou založeny zde.

Beach Park komplexu je největší aquapark v jižní Americe a nachází se ve městě Porto das Dunas 16 km od Fortaleza. To, mimo jiné snímky, které můžete získat, lechtat břicho kohokoli a každého.

Pinto Martins – Fortaleza International Airport se nachází 6 km jižně od centra města.