Autopůjčovna Venezuela

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Venezuela

Najděte levné autopůjčovny v Venezuela vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Venezuela. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Venezuela

Autopůjčovna Venezuela
Půjčovna aut Venezuela

Venezuela je země na severním pobřeží Jižní Ameriky, ale má populaci 28946101 (2011) obyvatel.To hraničí Kolumbii na západ, Brazílie na jihu a jihovýchodě, a Guayana k východu.Mimo venezuelské pobřeží ostrovů Aruba, Curaçao, Bonaire a Trinidad a Tobago.

Kapitálu Caracas, a kromě španělštině, ústava uznává více než třicet domorodých jazyků.

Jméno Venezuela znamená „Malé Benátky“, jméno, které španělský navigátor Alonso de Ojeda dal severního pobřeží Jižní Ameriky v roce 1499, kdy našel indické pælebygninger v Lago de Maracaibo.

Venezuela je považován za zemi s velmi vysokou biodiverzitou a pestrou krajinou. V severozápadu a podél pobřeží Karibiku na severu je rozšíření Andách s nejvyšším Bolivar hory Pico se nachází 5007 m Amazon povodí na jihu, a pobřeží Karibiku na sever. Je to především příroda, která přitahuje turisty do země. Venezuela má největší zásoby ropy na světě, a její ekonomika je silně závislá na ropě.

Salto Ángel (englefossen) je nejvyšší vodopád na světě, s výškou 1002 m. Nachází se v národním parku Canaima, jihovýchodně od země, a je 19 krát vyšší než Niagarské vodopády.

V Morrocoy národního parku se nachází východně od pobřeží Karibiku, kombajnu tyrkysové vody a bílé pláže objev v lesích v okolí, které má hojnost divoké zvěře.

Nejpopulárnější turistickou destinací je Isla Margarita, ostrov východně od pobřeží Karibského moře. Kromě toho, že vše, co karibský ostrov inklinují být od přírody, bílými plážemi a modrým mořem, to je známé pro jedinečné trh, krásné paláce a několika velkých kostelů a katedrál, mezi nimi bílou Basilica de la Virgen del Valle. Pláž Playa El Yaque má velmi dobré podmínky forwindsurfing.

Simón Bolívar International Airport, země je největší letiště se nachází 21 km mimo Caracas.

Populární destinace pro pronájem aut