Autopůjčovna Caracas

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Caracas

Najděte levné autopůjčovny v Caracas vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Caracas. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Caracas

Autopůjčovna Caracas

Půjčovna aut Caracas

Caracas je hlavní město Venezuely, který se nachází na severu – cca. 10 km jižně od přístavu La Guaira u Karibského moře.Město leží na úpatí horského masivu Cordillera del Litoral (nejvyšší bod:. 2640m).

Město Caracas má cca. 3200000 obyvatel (2010) – ale to by mělo být asi 6 miliónů v metropolitní oblasti. Caracas byla založena v roce 1567 pod názvem Santiago de León de Caracas.

Tam je mnoho populárních turistických atrakcí v Caracasu. Některé z nich jsou v blízkosti centrálního náměstí Bolívar, stejně jako mnoho jiného v Caracasu pojmenován po svobodě hrdiny Simona Bolívara, který se zde narodil. V místě a okolí náměstí se nachází mnoho historických památek, a to je také El Capitolio (Palacio Federal) z roku 1600, Caracas katedrála z asi 1670 a Santa Capilla kaple (známé pro své krásné vitráže oken).

Další oblíbenou destinací je impozantní budova Panteon Nacional v roce 1874. Nachází se v severní části města, a byl původně postaven jako kostel. Později, které fungují jako pohřební mauzoleum pro mnoho celebrit Venezuely. Zde najdeme například Simón Bolivars bronsesarkofag a obrazy z Bolivars života, pokrývající střechu lodi.

Jinak Arte Contemporáno dobře stojí za návštěvu. Je to jeden z nejdůležitějších v Jižní Americe uměleckých muzeí, kde kromě venezuelské umění můžete vidět také obrazy, jako Picasso a Miró.

Měli by jste také vyzkoušet Centro de Arte La Estancia, což je nádherný park s krásnou terénní a množství stromů a květin. V parku je soustředěn kolem původní kávové plantáže.

Nejbližší letiště je Simón Bolivar International Airport, který se nachází 24 km severozápadně od města.

Menu